Azalan Ödüller Haķkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve FULLTİME*TOLGA tarafından 29 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kaldırılsın

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TucTucker

TucTucker User

Valla benim oynadıgım bir sürü online oyun var ama bu kadar saçma bir sistem görmedim bize bildiginiz oyunu oynamayın kapatın gidin diyosunuz. Şu sistemi tr serverinde ben daha bir kişinin begendigini görmedim ben bu oyunu gece oynayan birisiyim gece 12den beri oyundayım ve şuan -yüzde yetmişle oynuyorum tam bi saçmalık biran önce kalkması lazım bu sistemin.

2. artık kısıtlı oyun vay be bitiyor galiba seafight gidin diyorlar bize hahaha

3. aspento

aspento User

Kesinlikle kaldırılmalı,oyun oynama zevkimiz heyecanımız kalmadı lütfen kaldırın.

4. kızılhan

kızılhan User

Katılıyorum +1 Bu sistem ile botu bitireceğiz derken oyuncuları oyundan kovalıyorsunuz.. Bot kullanıyor diye kanıt videosu alıp support a atılan mesajlara taramada yakalanırsa öyle banlarız tarzı cevaplar verildiği bu günlerde botu önleme yönteminin azalan ödüller sistemi olduğuna inanmıyorum.. Oyuna ilk girdiğim anda şahsen ben önce görevlerimi yapar bitirir sonra bp mi inci mi kasmaya çalışırım. Bu sistem yüzünden önce inci kasıp sonra görev yapmak gerekiyor. Beni belli kalıpların içine sokuyor. Özgür olamıyorsun, insanın tüm keyfini zevkini kaçırıyor. Lütfen düzeltiniz, bu durumdan hatırı sayılır oyuncu arkadaşımızın yakındığını lütfen üslerinize bildiriniz Sayın Forum Yönetimi...

5. Bot verimsiz yapmak için tasarlanmıştır.

TEX ~ BULL
    Yönetim Kurulu Yöneticisi

6. kızılhan

kızılhan User

Büyük harfler ile yazarak fikirlerimizi bastırabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Oyun sorununu çözmek için oyuncu isteklerine gözünüzü kapamazsınız. Bu ne kibir böyle? Oraya büyük puntalarla Yönetim Kurulu Yöneticisi falan yazdığınız zaman noktayı koyduğunuzu mu sanıyorsunuz siz? Bu yeniliğin botları önleme amacıyla yapıldığını pek ala sizin kadar iyi biliyoruz. Lakin bulunan çözümün bir takım sorunlara yol açtığını beyan ettik ve ediyoruz. Lütfen ilgilenmiyor iseniz bırakın ilgilenenler ilgilensin, konu içi amaçsız gereksiz kalabalık oluşturmayınız..

Mu®αт bunu beğendi.
  7. ogz0606

ogz0606 User

Evet bu azalan sistemi botlar için güzel sistem fakat ben bot kullanmıyan birisi olarak soylemek istiyorum bana katılanlar olur mu bilemem ben bot kullanmadıgım için özel haritaları elimle oynamak zorundayım fakat yengeçe giriyorum en az 2 2.5 saat suruyor bitmesi oyunda gorevlerimizde oluyor level atlamak iiçin 1 2 saat onlara gidiyor yani oyunda hiç kalamıyacagım artık bu sisteme güncelleme gelmesi gerek bu şekilde çok aşırı derece saçma ve biz bot kullanmayan gemileri bile çok fazlası ile zarara sokuyor ozel haritada geçen zamanın işlenmemesini ustlerinize bildirmenizi rica ederim bu şekil oyun hiç oynıyamıyoruz savaş yapamamız gerekıyor ada savaşları ben musait de birisiyim oynıyabılıyorum fazlası ile ama bu şekil artık hiç bir şey yapamaz olduk gemım de belli bir güçde bu konun iletilmesini arz ederim en azıından ozel haritalarda geçirdiğimiz vakitler kaldırılsın bır yengeçi mumkun degil 10 15 k bitirmek buflar var kısıtlı oynıcaz bufllarada bir çozum gelmesi lazım asker gibi bunlar hep zararımızı oluyor bu şekil lütfen iletir misiniz saygılarımı sunuyor kolay gelsin efendim...

8. Mu®αт

Mu®αт User

Sevgili Relax,Raporlarınıza savaşacak oyuncu bulamadığımızıda ekler misiniz? Savaşmak istiyoruz fakat herkes - süreden düşmek için oyunda değil,lütfen bunuda iletin iyi çalışmalar.

9. Sayın Relax
    Azalan ödülleri hakkında açılmış olan konuda demişsiniz ki;
    Selam,

Uzun zamandır forumda isyan vardı. Bunu sizlerde biliyorsunuz. Botlar ile alakalı yaptırım olmadığı, hatta ve hatta biz yetkililerin durumu desteklediğimizi öne süren oyuncular bile oldu. Şimdi yeni bir sistem geldi ve herkes bunada karşı. Merkez ekibimiz ne yapsın bilemiyorum. Fakat sizler için konuyu rapor edeceğim.

Saygılarımla.

Bu yapılan yeniliğin botlarla % 10000000 alakası olmadığını herkes biliyor bunu tartışmaya gerek dahi yok.Bot ile oynayan bi insan yine bota bırakıp istediği etkinlikte istediği gibi gemisini kasıyor.İstediği özel haritaya girip istediği ödülü pc başında olmadan da alabiliyor.
    Yapılan bu yenilik bence emek verip bizzat oyunun başında uzun süre duran oyuncuların isyan etmesinden başka hiçbirşeye yaramadı.Bot yanlısı olan bu oyunu sabah akşam başında durarak oynamama rağmen görüyorum ki hiçbirseye değmezmiş verilen emekler boşa çıkıyor sonunda bırakmaya karar verdim ve 1 aydır oyuna girmiyorum.

10. tanerm54

tanerm54 User

Haritalarda uzun süre sonra Drakir Hrell görmeye başladım. Yeni azalan ödüller sistemi için teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek olan yeniliklerle beraber oyun daha da ileriye gidecektir.

11. Merhabalar sevgili seafight oyuncuları ve elbette gerek başarıları ile gerek başarısızlıkları ile bizimle ilgilenen forum yetkilileri.

Yıllardan beridir bir seafight oyuncusu olarak sizlere sunu sormak mecburiyetinde kalıyorum.
    Bot engelleme, en azından bot varsa da zararına oynarsa oynasın diye böyle bir uygulama çıkardınız.
    Son buzların erimesi etkinliğinde mega server olarak %80 i bottaydı.
    bunu biz oyuncu gözü ile görürken sizin görmemeniz veya görüpte bildirmemeniz düşündürücü değil mi ?
    Peki nasıl mı gördünüz ?
    Siz her isyan çıktığında " Bizde oynuyoruz bu oyunu. Siz nasıl mağdursanız bizde mağduruz" diyebiliyorsunuz.
    Peki siz bu oyunu gözünüz kapalı oynarsanız eğer, adalet adı altında birilerine göz yumarsanız,
    bu oyunun sonu sizce nereye varacak?
    Demek ki siz gerçekten gözü kapalı oynuyorsunuz. "Yada oynatıyorlar."
    Oyuncu azaldı serverler birleştirildi. Banlamak tan çekiniyorsunuz.
    Çünkü banlanırsa oyunu oynayan sayısı epey düşecek.
    E be kardeşim onlar banlanmasın diye biz niye cefa çekiyoruz anlamıyorum.
    Ban sistemine yeni bir düzen getirseniz de
    Örneğin; yakalanan botta gemiyi
    1 gün ban,
    7 gün ban ,
    15 gün ban ,
    30 gün ban,
    30 günü aşınca "tp geri çekme" "elit puan geri çekme" gibi gibi bir çok şeyle göz dağı verebilirsiniz.
    yahu o kadar gemi bottaydı. aşikardı da. açık açık bottu. allahtan korkun.
    bunca insana çözüm getiriyoruz dediniz.
    Sizler daha yeni açtığınız sw deki oyuncularla bu konuda mütabıka varamamışken
    koca mega serveri önünüze alıyorsunuz. Keza diğer yabancı serverleri da.
    Kardeşim ben bottan nefret ediyorum. Ama bot kullananlar yüzünden ben eksiye düşemem.
    Bizi neden dinlemiyorsunuz anlamda veremiyorum.
    Üstlere yapımcılara bilgi veriyorsunuz. Ama her ne hikmetse hep tersi çıkıyor.
    Hoş değil. adam oturmuş sıralamalarda ilk 10 a Bu saatten sonra ben nasıl tp de ep de onlara yaklaşma gayretine girebileceğim söyler misin ?
    arkadaşlar bu hepimizin sorunudur. tek yürek olalım ve üstesinden gelelim.

KOYUN OLMAYA HAYIR!!!

ANTEPLİM_27_87 ve Hoscakal24 bunu beğendi.
  12. Hoscakal24

Hoscakal24 User

Botlara manuel islem yapilmiyor :)

13. SAYIN SEAFİGHT yetkilileri öncelikle merhabalar azalan ödül diye bütün serverları durdurdunuz online olup oyun oynayan insanıda yok ettğiniz için tebrikler öncelikle en ufak örnek veriyorum botta olan kişiler şuan hala oyunda özel haritada 24 saat botta kasıyor -80 fln umrunda degil anlıyacagınız olan normal oyuncuya oldu ve zaten bu adamlar zamanında rütbelerini bile botla yapmış durumdalar şuan normal oyuncular istedigi kadar oynasın bu rütbeleri bile alamıyacaklar sizcede cok saçma degilmi lütfen bunu üstlerinize iletiniz bu durumun düzelmesini istiyoruz bian önce şuan paket cekmemiz bile cok saçma bi hale gelmiş durumda oynamıyacagım hesaba neden paket cekelim sizce oyunun saattini beklemek içinmi yoksa kendimizi terbiye etmek içinmi şuan çünkü oyun eğlenmekten cıktı işkenceye döndü yani sadece kendimizi terbiye etmekteyiz şuan botlara senede bir ban atıcagınıza ayda bir ban atın yani cokmu zorki bu hem daha caydırıcı olur bu sayede anlamadıgınız birşey var botları yok ediceksiniz oyuncuları degil lütfen kaldırın bu saçmalıgı artık yeter teşekürler iyi görevler.

ǤöĿǤЄИ-ÐSŦ bunu beğendi.
  14. ogz0606

ogz0606 User

+1 cidden bu tamamen saçmalık oldu lütfen bunu kaldırın zaten oyunda belli başlı oyuncu var onlarda gidicekler artık bu duruma hemen mudahaleediniz lütfen.

15. Ben gündüzleri ve akşamları hep aktif oluyorum. Ben 8 saat sonra oyunda aslanda kasılmak istiyorum ama az inci veriyor .görevleri yapana kadar 3-4 saat geçiyor kasılmaya zaman olmuyor savaşmak istiyoruz ada savaşı oluyor veya kasılmak için vakit kalmıyor. Nasıl olacak çok yanlış bir sistem

ǤöĿǤЄИ-ÐSŦ bunu beğendi.
  16. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

Konuyu yine hortladıyorum. sayın mod. arkadaşlar lütfen bu konu hakkında üst mevkilere bilgi veriniz. çünki gerçekten alakasız. TP konusunda haklılar katılıyorum. ama bu inci konusunda haksızlık var, alt level oyuncular nasıl kasacak ??

5813 İnci aldın. (Düzeltme: %-30)

Lütfen. iyi oyunlar..

Son düzenlenen: 31 Ocak 2019
  17. etkınliklerde inci azalacak mı

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  18. Kar erime etkinliğinde etkinlik npc ödülleri etkilenmemişti. Ama Özgürlük etkinliğinde etkilenmişti

hanedannoktay bunu beğendi.
  19. FederaLs

FederaLs User

bence kaldırılmasın. gayet mantıklı ve en azından botu bir nebze tutabiliyor. sen oyunda yaklaşık olarak 12 saat durdugunda o eksi yemeğe başlıyorsun. 12 saatte bilg başında geçebiilir sorun yok bir şey demiyorum daha fazla da geçebilir ancak geri kalan süre botlari tutuyor işte.

кυαѕαя.тя bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.