Azalan Ödüller Haķkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve FULLTİME*TOLGA tarafından 29 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kaldırılsın

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÖNCELİKLE RESMİ DUYURU OLMADIĞI İÇİN KESİN DEĞİL.

Bkz. Azalan Sistemi Nedir? Nasıl İşler? Ve Şuan aktif durumdaki PVE serverdaki sistem ile aynı mıdır ?

- Pve serverda uzun süre oyunda kalan gemiler saat başı artan %- lik dilime girerler.
    Sistem -10 ile -80 e kadar artıp azalan bir sistemdir. Yani oyun bi süre sonra kazançlarını düşürüyor. -80 e ulaştığınız zaman ortalama 18 saat (Ortalama) deaktif olmanız gerekiyor. Ya da yine oynarsınız ama -80 de oynarsınız

- Azalan sistem : Haritadaki Bütün NPC ( Bazı Etkinlik npc leri dışında) sistemleri ödüllerinin (eksi 10-80) oranında düşürüyor.( Taç - Deneyim Puanı - İnci)
    -Kar Erime Etkinliği NPC ödülleri Etkilenmedi ancak Özgürlük Etkinliğinde Etkinlenmişti.
    -NPC Elegeçirmeleri ödülleri uygulamadan Etkilenmez.
    -Sandık içerikleri Azalan Ödül Sisteminden Etkilenmez
    - Tılsım haritaları da eksi sistemine dahildir.
    Not : Özel haritaları etkilemiyor.(Başak-Oğlak-Yay-Yengeç)

- Ve şimdi bu sistem tüm server a uygulanacak.(PVE ile farkınız azalıyor değil mi ?)

Eksik-Hatalı gördüğünüz kısımları yazınız.

Şimdi soru şudur. Azalan Sistem Yukarda anlatmaya çalıştığım sistem midir?
    Yoksa Çok daha farklı bir sistem mi uygulanacak

2. Bak şimdi Oyundasın ilerdikçe ödül azalcak. 8 saat geçtikten sonra sol üst kısımda %80- olacak mesala. öyle olunca tılsıma girdin diyelim. hasar verdin 50 bin inci alacagın yerde 12 bin inci alacaksın % 20 gelecek %80 gelmiyecek çöp olacak

3. Benim PVE deki gördüğüm Yazdığım Bildiğim bunlardır.

4. Shady!x

Shady!x User

8 Saat oynadıktan sonra -10 geli her saat başına %10 yükselir 16 saate -80 girer yanlış lanse etmemekte fayda var o kadar kötü sistem değil bizim için ligde kötü

5. yeter botcu arkadaşlar torununuza yetecek kadar item inci kastınız:D:eek: fazlasını ne yapacaksınız öteki tarafamı götürceksiniz:eek::D:p:cool::confused:

....FATİH....™ bunu beğendi.
  6. baba34_foo

baba34_foo User

ooo biz diyoruz bota karşı yapıyorlar botlarımn yaptığı şeyler etkilenmiyor gene bir tutarsızlık gene bir ahmaklık bigpointi 23. nisanda çocuklara teslim edip unutsalar anca bu kadar kötü yönetilir

7. Azalan ödül sistemini hem desteklemiyor, hemde İSTEMİYORUZ

8. ben sistemi destekliyorum botçulara ölümmmmm:confused::D;):p:rolleyes:o_O

9. Botçuları banlamadığın sürece bitmez oyuncu az ödül alır ama yola devam der :) hele yönetim her ay sınırsız bi banlasın bak bakalım botçu kalıyomu keşge her ay banlasalardı şimdi bu azalan sistemine bile gerek kalmazdı , yönetim botlara bi çare bulmalı ama kimseyi incitmeden o da sınırsız bandan geçiyor kolay gelsin...

10. ***BELA***

***BELA*** User

botları kapatsaydınız ben 10-12 saat arası oyun oynuyorum ne olcak şimdi benim paket çekeceğimimi zannediyorsunuz bu arada merkez ekibiniz girsin oyuna botları tek tek süresiz banlasın bota çözüm bulamadınız diye botsuz oynayan gemi geliştirmeye çalışan oyuncular ne yapacak buna cevap ver

11. Ödül Azaltılacağına Botları Yasaklayın Bu Gün Etkinlikten Ödülalan Sıralamanın 2.3.4.5. ve daha diğerlerini bilemiyorum Bottaki Gemiler Aldı

12. az ödül alma olayında zarar eder. örnegin 2000 incilik elit gülle attı normalde 3000 inci alırken yüzde 70 kesilse bu durumda 900 inci alabilecek külhen zarar edecek botada atmayacak atsada sınırlı atabilecek:D

13. İsminiz Davut mu ?

14. ismimi napacan, ben anamın oğluyum, sizin anlamadığınız mesele seafıght para kazandığı müşterilerini banlarmı senin ticaretle uğraşmadığın belli oluyor.:D para harcayan oyuncuların coğu bot kullanıyor heralde dünyadan bin habersin:D

15. Bizde para harcıyoruz ama bota hiç koymadım koymamda.Ancak bu botlar çoğalalı para harcamayı azalttım çünkü botcuların hızına yetişmek mümkün değil günde kaç milyon elit gülle atıyolar:) Kaç milyon inci kasıyorlar bence sınırsız banlansın ve şu formda hep banlanan gemiler yazsın birdaha yapmıcaz diye :) forma bakıyorumda hep hakkı yenen gemiler yazıyo ve herkez botlardan zarar görenler:) kolay gelsin..

16. sen istisnasın para harcayanların coğu bot kullanıyor.Seafıght yönetimi botcuları banlasa paket alacak müşteri kalmaz:D:confused::p

Sanane_Halil bunu beğendi.
  17. Bu oyun tamam bi kazanç sağlasınlar bişey demem ancak oyun hergeçen gün çıkılmaz bir hal alıyo bot yüzünden zevk vermiyor yani:) bot gemileri doldu taştı biz ise barut gitmesin diye barutsuz oyuk atıyok özelde:) gemi canı azalınca özel vuruyom darbeyi kazandımı bitene kadar özele girmiyom :) ama botcuların kaç yıllık canı var:) botları kapasınlar bizde zevk alarak para harcayalım:)) kolay gelsin

18. recvol

recvol User

böyle giderse botlar kapanmaz hatta oyuna entegre bile edilebilir çünkü ne yapsanız önüne geçilemiyor ve botları yasakladılar diyelim oyunda oyuncu kalmaz oyuncuların %90 ı bot kullanıyor gemiye vuruyorsun gemi direk köşelere gidiyor bunu yetkililerde biliyordur ama bişey yapamıyorlar işte gerisini sizler düşünün

19. Ben emeğimle 12 saat hesap kasıyorum ve botcular yuzunden benım emeğim neden çöp olsun ?
    zaten botçular köşe oldu bu saatten sonra onlara bişey olmaz ama ya biz napacağız ?
    adamlar zaten darpane gibi inci bastılar biz ne yapacağız biri bana bunu açıklayabilir mi ?
    İyi oyunlar
    iyi forumlar ...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.