Avantaj Harita Ödülleri Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve .〤CÝPRÙŠ〤. tarafından 14 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Avantaj haritası bitirme ödülleri artık güncellenmeli, yengeç haritası üzerinden örnek verecek olursak:
    Şansa Bağlı Ödüller

Eğer tasarıma sahip değilsen:
    (%20) Coronis
    (%20) 45x %7 Hasar
    (%20) 15x 75,000 DP
    (%20) 14x Mojo Güvertesi
    (%10) 14x Kristal Nimeti
    (%10) 25x Işınlanma

Eğer tasarıma sahipsen:
    (%25) 45x %7 Hasar
    (%25) 15x 75,000 DP
    (%20) 14x Mojo Güvertesi
    (%10) 14x Kristal Nimeti
    (%20) 25x Işınlanma

Çoğu oyuncuda olduğu gibi kendimden örnek verecem, 2500 ışınlanma, 2 yıl mojo güvertesi, 2 yıl %7 hasar, 2yıl 75k dp (ortalama süreler) var bende fakat ne hikmetse Kristal nimeti hiç yok ve son 5 bitirdiğim haritadan 3ünde ışınlanma,dp ve diğeri de %7 hasar çıktı, son 15 tanede hiç nimet çıkmadı, mojo güverteside çıkmadı o da hep kazandan çıkıyor o ayrı olay da zaten diğer herşeye bukadar süre sahipken niye olmayan çıkmıyor da bu gereksiz ışınlanma süresi bol olanlar çıkıyor ? bunların artık düzenlenmesini istiyoruz, örneğin 1 yıldan fazla sahip olunamasınartık çıkmasn, hepsi de 1 yıl olursa ekstra 20bin inci filan verirsiniz de yıllarca olan bolca olanlar yerine hiç olmayanın çıkmaması saçmalıktır.

Saygılar.

Somberlain bunu beğendi.
  2. Bucalı_35

Bucalı_35 User

aynen katılıyorum 50 harita yengeç yaptım 1 tane bile nimet çıkmadı bu nasıl iş sandık açıyorum günlerce yine yok nerden bulmamız lazım siz söyleyin ona göre hareket edelim ayıptır yazıktır emek veriyoruz işten gelip oyunun başına oturuyoruz vaktimizden cebimizden harcıyoruz ama siz bazı itemleri bu kadar kısarsanız nasılmoynayalım lütfen bi çaresine bakılsın