Atlantis

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve X(THE)^DEATH^(SHİP)X tarafından 10 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mart ayı dediler hayır zaten gelmeyeceğini biliyordum da bari insan bir haber verir dimi der ki yine erteledik ama anlıyorum baktılar ki o güncellemeyi yapamayacaklar bari haber vermeyelim zaten sf kitlesi paket alıp unutur dediler :D
    Valla tebrik ediyorum kitlesini bu kadar iyi bilen ve onlarla dalga geçen başka bir firma yok yemin ediyorum.
    Karşında saygıyla eğiliyorum Bigpoint böyle bir kitleye sahip olduğun sürece hiçbir zaman başın yere gelmez.
    Bu ara da naçizane bir önerim var daha önce bir arkadaş daha açmış ben de katılıyorum paket fiyatları çok ucuz biraz arttırın da herkes güçlü olmasın sadece bota koyabilenler alabilsin hatta paketi. (ulan yemin ediyorum ben böyle bir konu açmaya utanırım ya paket fiyatı arttırılsın demiş ne diyeyim en ucuz paket umarım 1000tl olur çünkü size müstahak olan bu!

***ARAS***25*** bunu beğendi.
  2. oynadıgım oyunlarda genelde böyle aksaklıklar çok oluyor ister bigpoint şirketi olsun ister A ister B şirketi farketmiyor
    Önerdiğiniz hiç bir sorun olmayan şirketin bir oyunu varsa bana iletirseniz sevinirim.
    Genelde verilen tarihler bu tür olaylarda hep sıkıntı oluyor şirketlerin yaptıkları hata buradan kaynaklanıyor her şeyi bitirirsin testleri vs. sonra tarih yayınlanır bu şekilde insanları da hiçe sayıpta ortada kalmamış olurlar

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sanırım Atlantisten bahsediyorsunuz. Bilgi verilirse paylaşırız :)

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.