Aslan Yürekli Tılsımı Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve saltı tarafından 22 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

ayrı etten bu oyunu oynadığımdan beri sürekli bokor tasarımı kazanayı isemişimdir ama bir türlü kazanamadım her ay 60 80 tane atardım ama bu ay hırs yaptım 300 tane atyım sizce bu sefer tasarım benim olurmu :)

2. AlınTeri

AlınTeri User

Yazık günah ya, hiç mi paranızın kıymeti yokta sırf bir görüntü için uğraşıyosunuz.

3. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

inat yaptık usta inşallah çıkar

4. Hayal gücün genişmiş kendi kendine birşeyler uydurmuşlar baştan oku öyle atla

5. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

s.a 300 tane kupaya tasarım alabilir miyim sizce ustam?

6. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

acı verici top ta veriyor 25 tane ayrı etten attığım kupalardan gelen itemlerin cephanelerin haddi hesabı yok sadece 4 aylık premium aldim

7. AlınTeri

AlınTeri User

Dikkatli okuduysan adam tasarım hırsından bahsetmiş, ayrıca 450 tl verip 300 bokor kutusu atıpta 4 aylık premiuma sevinmen de ilginç.

1000 adet sandıktan 1 aydan fazla premium çıkıyor, premium için para ödemene bile gerek yok.

8. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

teşekkürler ne yapalım olan oldu

9. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

ben şansıma inanmıyorum ama yinede attık inşallah çıkar

10. A.s her ay 100 tane atsan daha iyidi ama şansın yüksek şimdi bazı şeyleri burdan yazamıyoruz ceza alırız ama alırsın şansın yüksek mesela toplam 500 oyuncu bokor attıysa ortalamaya 25.5 olduğunu düşünelim
    Ve yüzdelik vurursak şansın %2.36 ama ortalama ve atan sayısı yükseldikçe senin yüzdeliğin düşer yani belki bu tasarım %0,016'lı şanslı kişilere çıkabilir yani bu bir kumar tarzı birşey ama ben her ay atmaya çalışırım tavsiyede ederim

11. saltı

saltı User

kardeşim ben global asyada oynuyorum ayda 2 tane bokor atıyorum kesin ödüllerden birtanesi çıkıyor bana.

12. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

attık bakalım inşallah çıkar çıkarsa çıkmassa sizlere buradan haber veririm :)

13. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

çıkmadı:( 300 tane atmstm:_(

14. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

çıkmadı 300 tane atmıştım:_:)(