Aslan Yürekli Tılsımı Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve saltı tarafından 22 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. saltı

saltı User

Özgürlük gemisi mi daha kârlı yoksa aslan tılsımı gemileri mi?Meselâ 10milyon darbe indirdik diyelim ikisinden de hangisinin kârı daha fazla olur?

2. Selam,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

3. NePs

NePs User

Özgürlük

4. tek gemi olarak düşünürsen özgürlük

ama uzun vadede düşünürsen 20 dk bir özgürlük atıyor bazen buluyorsun bazen bulamıyorsun buldun diyelim kestirmeyenler oluyor ama aslna yüreklide kasılıyorsan sürekli önünde duran gemiler var.

5. aslan yürekliye nasıl giriyoruz , ne gerekiyor

6. 26 level. :)

7. çokmuş yav :D

8. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

Aslan yürekli haritasında npc ler ortalama kaç inci veriyor ustam?

9. ozican2525

ozican2525 User

Gildblade ele geçirme 1000, darbe puanına hasar oranıda 2000 gibi ortalama 3000-3500 arası değişiyor.

capkın, ρѕм ve KaRaNLıK. bunu beğendi.
  10. 1. Gildblade 1m dp li ele geçirmde ortalama 1000 inci batırmada ortalama 2000 inci ( ne kadar hasar veririsen o kadar kazanırsın)
    2. Usurper 120m dp li ele geçirme ortalama 75.000 inci batırmada ortalama 250.000 inci
    3. Harrow 500m dp li ele geçirmede 35.000 inci batırmada 1.750.00 inci

Son düzenlenen: 23 Ağustos 2018
    KaRaNLıK. bunu beğendi.
  11. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

ayrı ayrı teşekkür ediyorum

ANTEPLİM_27_87 bunu beğendi.
  12. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

peki sizce 26 lewel oluyummu?

13. ozican2525

ozican2525 User

Artık el mahkum şekilde +30 level olmanız gerekiyor.Çünkü her şekilde avantajı mevcut.Genel olarak çoğu alışveriş taç istiyor ve yanında yulong sikkesi.+30 level üzerinde top artışıda alıyorsunuz.(35 level olduğunuzda +5 top yeri alıyorsunuz.).Yani level almanız bana göre mantıklıdır.

capkın, .[FIRAT]. ve ρѕм bunu beğendi.
  14. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

peki teşekkür ediyorum son bir sorum olacak ustam şu an 21 lewel oldum 30 lewele kadar her lewel atlamamda taç mı istiyecek yoksa görev ilemi şimdikten teşekkür ediyorum

15. ozican2525

ozican2525 User

Taç 21/25 arası levellerde taç,26 üzerinde belirli görevler isticek.(ama genel olarak kuru kafa toplamak gibi bunlarda 3-5 gün arası değişmekte.).

capkın ve ρѕм bunu beğendi.
  16. Parayı yatırmadan 26 üstü hiç birşey yapamazsın en az 1200-1400 yatırmak zorundasın aylıklda 40-50 devam etmek zorundasın o yüzden bence bir alyansa gir ve deki ben bu kadar para harcamadan nasıl hızlı gelişirim bir başka alternatif tac kasma yolu var mı de onlar yardım eder yoksa 26 olman cok zor(alyansa etkinlik falan kovalarsın)

17. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

ben sadece bu ay 300 tane bokor attım bu oyunu 7 yıldır oynuyorum rahat 4 bin 5 bin TL para yatırmışımdır :/

18. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

ama Alyansa bir türlü giremiyorum :/

19. kafan mı güzel? yoksa bol keseden mi sallıyorsun? eski bir oyuncuyum ama oyna 7 ay önce başladım sıfırdan oynuyorum 28 lvl im sadece ıskarmoz almak için 13.5 TL verdim oyuna. Şuan elitle ortalama 65.000 civarı vuruyorum. her ay 40-50 TL vermiyorum hemen başlarken 1200-1400 TL hiç vermedim. Kalelerimden 4 tane eksik kaldı yetenekte 45 şuan.

Level atlamak makul, mümkün olan en üst levele tırmanmanızı tavsiye ederim. İllaki bir alyansa girersin zayıf yada güçlü fark etmez.
    Aslanda kasılmak güzel iyi kolay ama sürekli aslanda kasılmakda olmuyor. zaten yeni haritalarda 13-14-15 de bulunan Drakir sistemi aslandan daha karlı inci veriyor. ve bir etkinlik bititnce çok kısa sürede yenisi başlıyor. Her etkinlik karlı ve gelişmene katkı sağlıyor. Bazısında çok kazanıyorsun bazısında az ama ben karsız bir etkinlik daha görmedim.

20. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

yaklaşık 5 yıl oynuyordum bu oyun sonra 3 yıldır ara verdim şimdi tekrar geri döndüm gemimde eksikmi var bilmiyorum ama benim gemim şu anda 68 bin felan vuruyor 321 top yerim olmasına rağmen