Geri bildirim Artan bot kullanımı!

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve .Gökhan26. tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sa
    Sayın @Bigpatron her geçen gün bot kullanımı artıyor banlar ne zaman gelecek ?

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  2. Öyle bir oyun ki...Hile yapmaya açık,bot kullananların farkedilip cezalandırılmasına kadar atı alanın üsküdarı geçtiği,sürekli hata veren,yaması bol,parası olana dahi imkanların sınırlı verildiği,sadece oyun keyfi almak için hesap açıp emeğiyle oyunu götürmeye gayret edenlerin zamanla cezalandırıldığı,oyunculardan gelen talepleri yanıtlarken dahi ban veren,konuşma özgürlüğünü forum kuralı adı altında engelleyen bir yapı.Şimdi bu yazıdan dolayı ban yiyebilirim.Ancak bu benim oyuna başladığımdan bu yana emeği ile,hilesiz,kurallar dahilinde oyuna katılan bir oyuncu olmam gerçeğini değiştirmeyecek.Bu durum gözardı edilecek,sırf eleştiri yaptım diyerek ban verilecek.Bu arada yöneticiler de bot oyuncularının farkına varıp ceza verene kadar yine emekler çalınacak,yine emekler heba olacak...Hala keyif alan var mı bilmem ama gösterilen çabalar heba olmasın diye devam edilen bir oyunda kendini geliştirmeme çabasının bu kadar baskın olması anlaşılır gibi değil..Yazık..

3. Cruel2cc6

Cruel2cc6 User

KATILIYORUM OYUN HİLE YAPANLARLA DOLU... ÇÜNKÜ OYUNU İYİCE PARAYA DÖKMÜŞLER VE ETKİNLİKLER ÇOK ZAYIF HATTA YOK DİYEBİLİRİZ... ANLAŞILAN OYUNU ÇOK BIRAKAN OLACAK BU GİDİŞLE

4. CAPRİCE1

CAPRİCE1 User

oyuna ban gelmez şu an. şu an gemiler bot ile dolduruluyor.sonra gemileri satacaklar o zaman olabilir.

5. Oyunu birileri ele geçirmiş dilediği gibi davranıyor keyfi keyfi ban atılıyor, çoğu oyuncu botta elle kasılanın üstüne oynanıyor hile yapmadan oynayanın yanında değil karşısında duruluyor istekler dikkate alınmıyor oyun takibi hiç yok gibi haritaları dolaşanın geminin bottamı değilmi olduğunu anlamaması mümkün değil fakat anlamak isteyen yok ki, kime kimi şikayet edeceğiz.

6. emre868

emre868 User

Amiral37 pırıltı botu kullanıyor. ben 1000 tl harcadım bu oyuna. haksızlık!!!!!!!!!!!!!!!!

7. BOT KULLANAN OYUNCULAR İNŞ GEMİLERİNİZ BANLANIR.ZEVKLE BURDA HAYKIRIŞLARINIZI İZLEYECEM
    BEN KİMMİYİM?
    BEN OYUNU SADECE BOŞ ZAMANLARIMDA OYNAYAN BİRİYİM.

TAKA63, LEON181 ve DRK_TurgutReis61 bunu beğendi.
  8. aynen kardeşim bot kullananlar yüzünden oyundaan sohuduk canlı paralan alınacak bişey olsa bile artık millet paraya bakmıyo buluyolar bi bot porogramı kullanıyolar dilerim cani gönülden seafight yönetimine inşallağ buna bi care bulurlar ne zevk kaldı ne heyecan ben 1 yıl tr1 de oynadımgemiyi geliştiremedim 2 yıl tr2 de geciş yaptım ordada bişey yapamadım para yatırdıhımız halde tr3 acıldı burda bişeyler yaparız diye 6 sene geçti barutsuz 7000 küsür anca vura biliyoz millet 6 ayda bot kullanarak benim yapmış olduhum 6 senedeki geminin fazlasını yapıyolar İNŞALLAH bunun bi çaresini bulurlar ve hepsi kapanır saygılarımı sunarım seafight yönetmelihine

LEON181 ve *_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  9. -bord-

-bord- User

selam bende bu hile ile oyunu oynayan lar yüzünden ne pır toplayabiliyorum nede kasabiliyorum buna spport lara bir zerzenişte bulunsan gemin sonsuz kapatıla biliyor yani nasıl olacak veya neden bu arkadaşlar masum oyunculara istediğini uyguluyorda hile ve bot kullanan ları bu gibi cezalara çarptırmıyor ceza verse bile cezası afediliyor hayret böyle şeyler olmaz diyen varsa bidaha düşünsün yeni oyuncu istemeyen tek oyun bu oldu online oyunlarda hayret yeni başlayan 2 gün sonra bırakıyor korsan oyunu diye korsan olmaya gerek yok bence:) saygılar.

LEON181 bunu beğendi.
  10. dostum bot kulanan adamlar parasınıda yatırıyor yani sen normal bi oyuncusun bıraksan ne olur bırakmasan ne olur adam hiç bir şey kaybetmez ama yatıranı kaybetmek istemezler ;)

11. bnce bot kullanandan çok oyunun şeklinin ve etkinliklerin değişmesiyle daha da güzelleşicektir ::::::::;)

12. kullanılan botları neden fixlemiyolarki?

TAKA63 bunu beğendi.
  13. her türlü kazanıyorlar çünkü :)

TAKA63 bunu beğendi.
  14. seafight kuruldugundan beri bot kullanan oyuncular var ve hiç bi zamanda bu çözülemeyecek arkadaşlar oyun flash tabanlı oldugu için hile yapmaya bot kullanılmasına müsaittir 8 senedir çözüm gelmemiş şimdi mi gelecek he ne olur ancak sadece bot için bi kaç kişi görevlendirilip hesapları kontrol edilip manuel olarak bot kullananları banlarlar

15. o kaktıı adamlar hertürlü kazanıyor botun olması birşeyi değiştirmiyor yapılan etkinlikler yüzünden çoğalıyor ÖZEL GÜZEL DEĞİŞİK ETKİNLİK YAPICAKSINKİ BOT BİLE YAPAMASIN SADECE MANUEL YAPILABİLİNSİN

16. daha bu saatten sonrada ne para yatırrırım ne de bişey alırım varsın bot kullansınlar kim nabıyosa yapsın ben 6.7 yıldır bu oyunu oynuyodum günlerce uyumadıhım oldu eskiden zevli oyundu savaşlar mükemmeldi şimdi turşusunu cıkardılar emeklerimiz hep boşa gitti adam gibi geldim bu oyuna oynumu oynadım gerekirse zamanı geldihindede adam gibi giderim bu zamanakadar da hilenin h harfini bile kullanmadım bu saatten sonrada hayatta kullanmam oyun bu deil bence oyun emek verip bişeyler yapmak kalın salıcakla herkese selam eder

17. Eline sağlık kardeş! Söylediklerine yüzde yüz katılıyorum!!!

TAKA63 ve *_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  18. botu engellemenin imkansız oldugunu hepimiz biliyoruz kimse kimseyi kandırmasın :) ama oyun indirilip oynarsa engelleme bilir bence seafight teknik ekip bı güzelim oyunu indirilip oynanma taraftarı olsun artık bu oyuna rakip oyunlar indiriliyor bu güzel oyunda artık indirilirsin

19. glia

glia User

oyuncular bile çok rahat bot kullananları tespit edebiliyorken sistemin bunu tespit edip oyuncuların banlanmaması çok düşündürücü? uzun süredir çözülemeyen bu sorunun gerçekten çözülmek istenmediği kuvvetli ihtimal olduğu dikkatlerden kaçmıyor...
    seafight güvenilirliği ve sempatisini daha fazla kaybetmek istemiyor,oyuna para harcayan insanlar kendini kandırılmış hissetmelerinin önüne geçmek istiyorsa bir an önce bot kullanımını engellemeli ve en önemli nokta ;bu kişileri forumda özel bir başlık altında ifşa etmelidir.....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.