Anneler Günlüğü Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_mothersday.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan anneler günü etkinliği hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle bu konu başlığı altından sayı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. evet bir gelenek oldu etkinlik NPCLERİ nerede ?

3. DEWIL_TEAM

DEWIL_TEAM User

Amiral NPC olan Kraliçenin Neşesi nin DP si 7.5 milyon.
    DP si çok olmuş sanki ya :) 250bin falan yapsaydınız. Tek atardık ne güzel

4. asdasd

asdasd User

Etkınlıklerle ılgılı maıller tarafıma ulasmıyor bununla ılgılı yardım alabılırmıyım sayın admın

5. Sekiro™

Sekiro™ User

Seafight'ta artık 3 ile 5 gün arası değişen kısa, küçük, npc sayısı ve çeşidi az, karaborsada gülle ve etkinlik anahtarı dışında bir şey olmayan zevksiz etkinliklerin olduğu ara dönemler olmaya başladı. Can sıkıcı bir durum..

6. adı etkinlik sadece bunun böyle bir şey varmı ya npc bulana kadar göbeğimiz çatlıyor bune etkinlk npcsini arttırsınlar iletin

7. ayaz61_CAN

ayaz61_CAN User

Her Etkinlik aynı şey sistem sayısı az ödüller az diyoruz değişen hiçbsy yok. Bi sonraki etkinlikte yine aynı olay. Boşa konu açmayın bari

8. BIRAKTI

BIRAKTI User

sistem sayısı ve sandık çok az 2 saatte 5 sandık bulana kadar yelkenlerim yırtıldı çogaltın biraz sandık ve sistemi sıkıntı kalmaz

9. xperia35

xperia35 User

sistem gemilerini arttırın bu nedir ya ne sandık var ne gemi

10. Merhabalar,

Etkinlik sezon görevlerinde ''Etkinliğe giriş yap'' görevinde 2. kademedeyim. Ancak 2. kademede 2 gün daha giriş yapmamı istiyor. Etkinlik zaten 4 gün. Yani çok basit bir hesapla maksimum ilk 2 kademeyi yapabiliyorsunuz. Burada bir hata olduğunu düşünüyorum ve düzeltilmesini talep ediyorum.

@Star

İyi çalışmalar.

-onur824-, KaRaNLıK. ve 22CoCo22 bunu beğendi.
  11. NPC sayısı çok fazla ya her haritaya her defasında bir tane atın lütfen!

12. Başlıktan da belli olduğu gibi etkinliğe giriş yap görevindeki giriş şuan benim gibi bir çok oyuncuda 2. aşamada 0/2 gözüküyordur. Kaldı ki günde 1 kere giriş yapılması olarak varsayarsak görevin 3. aşamasını yapmanın imkanı yok çünkü etkinlik o kadar sürmüyor. Buraya kadar her şey tamam asıl sıkıntı buradan sonra başlıyor.

Etkinliğe giriş görevleri GECE giriş yapan arkadaşlarda 2. aşamada 0/2 değilde 1/2 gözüküyor yani bu etkinlik ya 12 ya da 8 saatte bir giriş görevi tekrarlanıyor FAKAT !

Bize bunun hakkında verilen hiç bir bilgi YOK !
    Ne forumda ETKİNLİK SSS kısmında,
    Ne sezondaki görevin üstüne imleci süreklediğimizde süre bildirilmiyor sadece ''etkinlik sırasında giriş yap'' diye bilgi veriliyor.

O halde bundan önceki yapılan süreli görevlerin süresi 1 GÜN iken biz süresi belirtilmeyen bir süreli görevde haliyle nasıl bir varsayım bulundurarak görevi yaparız ? 1 GÜN süreyi göz önüne olarak değil mi ?

Fakat seafight bize hiç bir bilgi vermeden hiç bir açıklama yapmadan süreli bir görevin süresini hiç bir şekilde belirtmeden kafasına göre verip sonra oyuncuların buna göre hareket etmesini bekliyor.

Biz ne yapalım etkinlik giriş görevlerinde saat başı oyuna mı girelim acaba ne kadar sürede bir oluyor bu görev diye böyle birşey var mı ya !

Bu konu hakkında acil düzenleme getirilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü biliyorum ki GLOBAL olarak 1000 lerce oyuncu bu durumdan mağdur olacak o yüzden gerekirse telafi kodu ile sikkelerin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Diğer oyuncu arkadaşlardan da bu konu hakkında destekçi olmalarını bekliyorum.

Altarın_Oğlu_Tarkan bunu beğendi.
  13. Etkinliğe giriş yap görevindeki giriş şuan benim gibi bir çok oyuncuda 2. aşamada 0/2 gözüküyordur. Kaldı ki günde 1 kere giriş yapılması olarak varsayarsak görevin 3. aşamasını yapmanın imkanı yok çünkü etkinlik o kadar sürmüyor. Buraya kadar her şey tamam asıl sıkıntı buradan sonra başlıyor.

Etkinliğe giriş görevleri GECE giriş yapan arkadaşlarda 2. aşamada 0/2 değilde 1/2 gözüküyor yani bu etkinlik ya 12 ya da 8 saatte bir giriş görevi tekrarlanıyor FAKAT !

Bize bunun hakkında verilen hiç bir bilgi YOK !
    Ne forumda ETKİNLİK SSS kısmında,
    Ne sezondaki görevin üstüne imleci süreklediğimizde süre bildirilmiyor sadece ''etkinlik sırasında giriş yap'' diye bilgi veriliyor.

O halde bundan önceki yapılan süreli görevlerin süresi 1 GÜN iken biz süresi belirtilmeyen bir süreli görevde haliyle nasıl bir varsayım bulundurarak görevi yaparız ? 1 GÜN süreyi göz önüne olarak değil mi ?

Fakat seafight bize hiç bir bilgi vermeden hiç bir açıklama yapmadan süreli bir görevin süresini hiç bir şekilde belirtmeden kafasına göre verip sonra oyuncuların buna göre hareket etmesini bekliyor.

Biz ne yapalım etkinlik giriş görevlerinde saat başı oyuna mı girelim acaba ne kadar sürede bir oluyor bu görev diye böyle birşey var mı ya !

Bu konu hakkında acil düzenleme getirilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü biliyorum ki GLOBAL olarak 1000 lerce oyuncu bu durumdan mağdur olacak o yüzden gerekirse telafi kodu ile sikkelerin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Diğer oyuncu arkadaşlardan da bu konu hakkında destekçi olmalarını bekliyorum. @Star

KaRaNLıK. ve Altarın_Oğlu_Tarkan bunu beğendi.
  14. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

Ben 2 gündür giriyorum ama sanki hiç girmemiş gözüküyor

15. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

Ustam süresi varmı bende aynı Sorunu yaşıyorum gece kaç gibi girmek gerekiyor teşekkür ederim

16. İki gündür bende giriyorum oyuna hiç etkinliği e giriş yapıldı olarak gözükmüyor çalışmıyor mu sikke leri nasıl alacağım ?

17. Merhabalar,

Hafta sonu sanırım yazılım ekibi çalışmıyor. Bu sebeple de bu konuyla ilgili bir düzeltme gelse de etkinlik yarın biteceği için yetişmeyecek.

En mantıklı çözüm mağdur olan tüm oyuncular için çaba sikkesi içerikli telafi kodu verilmesi olacaktır. @Star

Sağlıklı günler.

18. Sistem kafasının estiği gibi çalışıyor sanırım şuan tahmini bir şekilde acaba 1 saatte bir mi çalışıyor diye onu denedim gece girdim 1/2 oldu şimdi öğlen yine girdim 12 saatin üzerinde bir ilerleme yok anlaşıldığı üzere bu etkinlikten hiç kimse 50 sikkeyi alamıyacak 10 sikke için bile şüpheliyim. Telafi kodu şart ! @Star

-onur824- bunu beğendi.
  19. EceL23

EceL23 User

filomuzdaki büyük küçük 10 gemi de görevi bitirip teslim edip sikkemizi aldık sorun sizden kaynaklı olabilir.

20. alnsrt

alnsrt User

Bunu nasıl başardınız peki

-onur824- bunu beğendi.