Anne Bunny Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Caps.LooK

Caps.LooK User

teşekkürler bilgi için.

2. Etkinlik Npc leri çok az çıkıyor biraz çoğaltılsa

3. · HMS Konvoy Gemisi: Verdiğiniz hasara göre Kristal, TP ve Lanetli Ruhlar ile ödüllendirilirsiniz. Ayrıca küçük de olsa İnci kazanma şansınız var. Son atışı yapan bir oyuncu ufak da olsa antik nişan kazanabilir.

Bu Sistem Gemisinin İnci Verme İhtimali Biraz Arttırlsa Çok İyi Olur Yeni Başlayanlar İçin Gemisini Kasmasında Etkin Bir Rol Oynar

Yardımcı Olursanız Sevinirim

4. İnciden daha önemli olan nişan arttırılsa çok daha iyi olucak.

ғrαυde bunu beğendi.
  5. RiSk5999

RiSk5999 User

KOD GELDIMI PEKİ YA

6. Etkinlik kodu = SFCAPTAINNAUTICA

-onur824- ve RiSk5999 bunu beğendi.
  7. mertt80

mertt80 User

sandık içeriği gülle oranı azaltıldı mı ben mi şanssızım ?
    Ayrıca oranı azaltmak için koyulan zırh küfür etkisi yaratıyor yerine başka bir elit içerik koyulsa daha iyi olur.
    24 x Agwe'nin Çelik Zırhı aldın.
    2020-04-12 21:40:20
    1 x Etkinlik anahtarı kaldırıldı. Nedeni: Sandık açıldı.
    2020-04-12 21:39:54
    26 x Agwe'nin Çelik Zırhı aldın.
    2020-04-12 21:39:44
    2020-04-12 21:39:44
    5 x Kristal aldın.
    2020-04-12 21:39:40
    2020-04-12 21:39:11
    24 x Agwe'nin Çelik Zırhı aldın.

8. psiqopath

psiqopath User

etkinlik gemisi haritalarda çok az var. Arttırılması lazım.

9. RiSk5999

RiSk5999 User

teşekkürler:D

10. Rica Ederim :)

11. mini oyunda hilemi var nasıl bukadar yüksek puan ala biliyolar ?

12. 100 tane konvoy gemisi kestim şuana kadar 3 tane antik nişan cıktı bu nasıl şans millet mini oyuna 4 -5 kere giriyor her gün

13. valla doğru açıkmı var anlamadım gitti puanlarıda nasıl yüksek oluyor onuda çözemedim

14. sandıkların içeriği bence haritaya göre farklılık gösteriyor mesela 19 da etkinlik sandığı açtım 3 ejderha ateşi verdi 32/1 de açtım 8 tane verdi gülle miktarı en az 3 bin en çokda 10 bin küsürlü veriyor. agwenin çelik zırhı ve gözcünün bilgisi zaten etkinliklerin olmazsa olmazı olmuş.

mertt80 bunu beğendi.
  15. saltı

saltı User

William güzel taç veriyor mu?

16. calipso eventinin aynısı sadece gemiler değiştirilmiş. penelope=şüpheli hms yük gemisi, telemakhos=hms konvoy gemisi, odysseus=ontc firkateyni canları bile aynı, mini haritası ise önceki eventin biraz değiştirilmiş hali, karaborsa bile aynı, daha güzel içerikler bekliyoruz.

NightWish66 bunu beğendi.
  17. 20k inci yerine bir kere 790 tac aldım ona eminim yani 10bin inci yerine yaklaşık 350-400 tac veriyor bir kerede 60-70k inci beklerkn 2300 aldım sen hesapla işte ama devamlı verse güzel
    Katılıyorum ama ara etk olduğu için takmamak lazım zaten herkesde 70-80k kristal var bu orta halli gemiler için iyi oldu yakında sezon geliyor zaten

18. TRANTULA

TRANTULA User

bir de şu botlara çare bulsalar.çok süper olacak.

19. Selam Korsanlar,

Bugün bir yama çalışması yapılacak ve çalışma ile birlikte;
    • Anne Bunny Etkinliği; Sistem gemisi çıkış oranını ve Antik Nişan kazanma oranını arttırdık.

Seafight Ekibiniz.

etkınlık bıterken mi :)

20. Her zamanki gibi son güne sıkıştıralım yapmadı olmasın mantığı.

ғrαυde bunu beğendi.