Öneri Android de oynamak

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ersen.47 tarafından 15 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Android e de taşınsın

1. Evet

79,3%
  2. Hayır

20,7%
  1. ersen.47

ersen.47 User

Merhaba .
    Öncelikle elinize sağlık uzun süredir oynuyorum ama bir o kadar da uzun süredir ara verdim nedeni ise artık iş hayatımın biraz daha yoğun olması yine de vubyoğun hayatımızda bilgisayar olmasada telefonumuz her an yanımızda ve samsung kullanıyorum flaş PLAYER olmadığı için açılmıyor. Ya bunu alt yapısını değişmesi gerek yada Android e uyarlanırsa her zaman suan encok oynanan clash of clans gibi hatta daha fazla oynanır diye düşünüyorum. Umarım öneri dikkat e alınır ve inanıyorum ki herkes de bû fikre katılacaktır . Kolay gelsin. Teşekkürler

jackiye bunu beğendi.
  2. Esesli69

Esesli69 User

Sana kesinlikle katılıyorum. Android dünyasına taşınmalı artık oyun

3. Android vs. bir platform içerisinde değil tabiki ama, flash player destekleyen bir browser ile oyun oynayabilmeniz mümkün, bu tarayıcılar içerisinde en uygunu rakipsiz puffin browser.

Öncelikle savaşmanız vs. mümkün değil, hızlı olamazsınız, rakip seçemezsiniz vs, lakin olduğunuz yerden özel haritanızı yapabilirsiniz, ışıkta kasılabilirsiniz, tentakel kesebilirsiniz vs.

Direk girer girmez kullanamamanız normal fakat kendinize özgü ayarlar yaptığınızda gerçekten çok yararlı bir ortam haline geliyor. Örneğin "düşman seç" tuşunuzu puffin in çubuklarına yerleştirirseniz npc vs. seçmek için uğraşmaz anında sıkarsınız. Kimi zaman etkinlik npc si de kesebilirsiniz, çok yararlı olur. Yani gemi boşta duracağına yattığınız yerden oyukla özel vurursunuz saatte 10k inci :)

Bu da telefonun oyundayken ekran videosu, kenarları kesmedim ama siz telefonda oyunun ekran düzenini falan anlasanız kafi, zaten kafanıza göre zoom ya da konfigürasyon yapabilirsiniz :)

Not: Alttaki "J" ve "Q" benim düşman seçme ve saldırı tuşlarım kendim yerleştirdim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2016
    .Dumlupınar ve jackiye bunu beğendi.
  4. hp forum admını sizmisiniz ? eğer isminz murat ise zamanında cok savaştık :)

5. çok iyimiş :) teşekkürler bende zamanımı pc basında geçiremiyorum ve bu gayet işime yaradı :)

6. peki kota kullanımı nasıl olur acaba bunda ne kadar kb yer yada gb ? oyunda durudugun süreç ile değişir ama saat bazlı falan

7. yok murat değil adım :)
    günü geldi 8 saat yengeç vurdum mobil veri açık olsaydı :eek::eek: AMAN ALLAH'IM :eek::eek: Düşünmek bile korkutucu :D:D

.Dumlupınar bunu beğendi.
  8. Bu arada belirtmek isterim ki, cihaz performansı da çok önemli. Yani oyun bilgisayarda bile kasıyor biliyorsunuz, videoda s6 edge telefonumu kullanıyordum hiçbir sıkıntı yaşamıyorum kasılırken vs, ama etkinlik npc si başına giderken yani oyunun kasacağı zaman aldığım performans tabiki inanılmaz düşüyor. Ayrıca kimi zaman 200 liralık bir tablet ile o 3,000 liralık telefondan daha fazla verim alabildiğim oluyor bu konuda pek bir teknik bilgim olmasa da tahmin ediyorum ki o basit tabletin telefondaki çoğu ana -telefon- yazılımlarından yoksun olmasından kaynaklı.

Ha ama şöyle de bir durum var, ekranı ikiye bölüyorum mesela özelde npc keserken aynı zamanda whatsapp da arkadaşlarımla konuşabiliyor, sosyal medyada dolaşabiliyor, forumda ya da sözlüklerde takılabiliyorum yani boş beklemiyor oluyorum :D Sanırım puffin kullanacaklara yeterince tavsiyede bulundum aklına bir şey takılan olursa sorabilir :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Haziran 2016
  9. Ben şuan note 4 den bağlantı sağlıyorum gayet iyi kasma Vs yaşamıyorum. Siz kolaylıkları yaşıyormuşsunuz resmen biz daha yeni nasiplendik :D

_ђрφттεѓ_§к® bunu beğendi.
  10. Yeni nasiplendiyseniz emin olun bir süre sonra iyice alışırsınız hem eliniz açısından hem de ayarlar vs yaparsınız dediğim gibi ekranı da bölebilirsiniz sıkılmadan oynarsınız.

yalnız bir süre sonra puffin deneme süresi biter apk indirin :D

11. Ben daha alışamadım :eek:

12. Esesli69

Esesli69 User

bu puffini anlamadım biraz daha ayrıntılı anlatır mısınız? Mobilden mi oynayacağız bu tarayıcıyla?

13. Seafight androidde oynayınca fps göre inertnet harcar benim bi ara 15 dakikada 150mb yakın yimişti

14. Play Storeden Puffin browser yazıp indirin ve seafighta rahatlıkla girebilirsiniz

15. Esesli69

Esesli69 User

puffini indirdim şu an puffinden yazıyorum güzel de oynanıyor alışması zor ama olsun. Şu an kasma yok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. Ama ben şu harfleri anlamadım altta harf falan var puffinde ne oluyor onlar.

16. ●ђр●

●ђр● Guest

İstediğinizi koyabiliyorsunuz oraya. Diyelim ki oyunda saldırı yapmak için space tuşunu kullanıyorsunuz. Oraya space koyarsanız üzerine tıkladığınızda saldırı yaparsınız. Yani kısaca, kolaylık sağlamak için kendinize göre yapılandırabilirsiniz.

17. Telefonda prıltı botu kullanmak lazım sjjsjsj :D

18. Captain.

Captain. User

Saldırılar sırasında sıkıntı olabileceğinden ayrıca alyans savaşları sırasında telefonun, tabletin yetersiz kalabileceğini düşündüğümden hayır oyu kullandım.

Not: Alyansa savaşlarında bazı oyuncuların bilgisayarları bile yetersiz kalmakta.