Ana Sayfadaki Pazarın Güncellenmesi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve buffturkei tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. buffturkei

buffturkei User

Uzun zamandan beridir ana sayfadaki azarın bir etkisi kalmamıştır eskiden top ve elit malzemeler için altınla teklif verirdik ve oyuna bir heyecan katardı . En yüksek teklifi verip o topu aldıgımızda çok mutlu olurduk benim nacizane fikrim şu pazara yeni malzemeler gemlmeli ve bu malzemeler kolay kolay elde edemeyeeğimiz malzemeler olmalı örneğin çelik kaplı zincir,güçlendirilmiş ıskarmoz,can yeleği,fener vs. konulabilir ve teklifler altın yerine inci yada taçla yapılabilir.tabiki verdiğimiz teklifte ürünü alamazsak inci ve taç eksilmemesi şartıyla :D kolay kazanılmıyor. :)

Bloody-Queen bunu beğendi.
  2. orayı asıl canlandıracak şey tasarımlar olur darkorbitteki gibi güncellenebilir verdiğimiz teklif gözükür başkası teklifi geçerse paramı geri iade olur hatırlayanlar vardır eskiden tasarımlar pazara gelirdi teklifle almaya çalışırdık hatta petler ilk geldiği zaman tr2 de ilk siyah ejderhayı ben almıştım ne günlerdi bee

3. 59SoNeR59

59SoNeR59 User

Pazara ciktigi an son miktari basar herkes gecme sansin olmaz altin artik etkisiz eleman

4. 59SoNeR59

59SoNeR59 User

Inci tac sorunuda baya sikinti yani ama iskarmoz vs para kaynagi satmazlar

5. Aynen öyle kardeşim bende geçen böyle bir konu açmıştım.Demekki yanlız degilmişim fakat pazara bastıgımız gıbı tac ıncı vs eksılmesı şarttır yoksa hıc bır aksıyonu kalmaz bu ısın :)