Amiral Gemileri Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve yusuf52012 tarafından 12 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bir sayaç eklenmeli mi

1. evet

oy sayısı 8
    100,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. yusuf52012

yusuf52012 User

etkinliklerde olduğu gibi amirallerin çıkması için batırdığımız npc lerin sayısımı gösteren bir sayaç olabilir

*ATİLA*PAŞA*.TR bunu beğendi.
  2. çok haklısın kardesim bide biz aksama kadar keskin bakışlı kesiyoruz vcm otoriiter çıkarmak için elin adamı aylak aylak takılıyor biz otoriteri çıkarınca da aylak aylak gezen adam geliyor alacağımızı alamıyoruz..:(

3. amiral için sayaç olursa aylak aylak bekleyen sayısıda çoğalır hocam

4. yusuf52012

yusuf52012 User

ben 40 tane kesşyory-um adam kafasına göre 1 tane batırıyor işi götürüyor böyle olmazsa daha iyi olur

5. yumi

yumi User

ya hiç bildirim gelmeyecek ve amiral en son kesenin yanına tatacak yada sadece çıkan haritaya bildirim gelecek. ben +30 haritalarındaki ilk sistemden yanaydım. yani hç bildirim gelmeden enson kesenin yanına atıyordu. ancak oylama yapıldı ve sanırım bu şekilde devam edecek.

6. en son kim kesiyorsa onu yanına atmalı , ne kadar cok kesersen o kadar sansın olmalı