Almahaaren Bölgesi - Genel Geri Bildirimler

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Bilindiği üzere, Almahaaren bölgesinin oyuna eklenilmesi için, Open-Beta sunucumuz açılacaktır. Sizden isteğimiz, bu konu hakkında pozitif ya da negatif görüşlerinizi, saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde bize bu başlık altından bildirmenizdir. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Seafight Ekibiniz.

2. beta ne zaman acılacak

3. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Bugün ancak tam saatini bilmiyoruz malesef.

4. AlınTeri

AlınTeri User

Lütfen ama lütfen yeni bir şey getirmeyin şuanlık. Zaten oyun yeterince karmaşık ve görevlerle dolu olmaya başladı. Her gelen yeni bir şey birçok hata ile geliyor zaten. Onun yerine oyundaki açıklarla, buglarla, botlarla, oyuncu azlığıyla ilgilenin.

TiryakiHasan ve Sessiz bunu beğendi.
  5. rrtrte

rrtrte User

45 lvl olması biraz fazla olmadı mı cidden oyun rpg olmaya başladı 99 lvl son olacak herhalde

Sessiz bunu beğendi.
  6. KяaL!

KяaL! User

Bana kalırsa şuan ki lwl ler yetti artıyor haritalarda oyuncu kalmadı zaten bi 5 lwl daha eklersek vay halimize.

Sessiz bunu beğendi.
  7. Beta Sunucusu Aktiftir

CVR-BBS bunu beğendi.
  8. bu kum fırtınası işi gerksiz geldi bana o haritada görev yapacak adamları oyundan soğutur bence betada test ettim

9. 41 level nasıl oluruz

10. yeni hesap açarsanız 45 level başlarsınız

Claus bunu beğendi.
  11. sanki serverlarda oyuncu cok gemiler -ye düşüyo görevmi yapcan incimi kasacan ne yapacan biri bitmeden diğeri gelio ve hatalarla gelio sacmalık

OktayTR, TiryakiHasan ve Sessiz bunu beğendi.
  12. 67umut6767

67umut6767 User

13. Hesabınız kapatılmış

14. 67umut6767

67umut6767 User

neden kapatılmış öyle saçmalık olur mu yav

15. Bigpatron

Nereden biliyorsunuz hesabın kapatıldığını?

кυαѕαя.тя ve 67umut6767 bunu beğendi.
  16. 67umut6767

67umut6767 User

ne yapmam lzım bu konu hakkında

17. Bigpatron

Beta sucusundan bahsediyorsunuz değil mi?

18. ayni sorun bende de var giremiyorum.

19. rrtrte

rrtrte User

Top üretimi kapalı ? 100 adet 30luk top vermişşiniz ben 45 seviye haritasınnı nasıl test edicem mantık nerede ? 30k sıkan gemiylemi

20. baba34_foo

baba34_foo User

ya şu tertlerde inci mojo vereceğinize hazır yapılmış gemi verin 1 harita gezeceğiz diyoruz 20 dk sürüyor

fazla bir beklentimiz yok gözücüsü olsun ve hız yetenek kaleleri açık olsun yeter

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2019
    Sessiz ve rrtrte bunu beğendi.