Ada Güncellemesi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ∞∞χÆᄂτÆFᄂyþEÑ∞∞ tarafından 14 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sa son gelen etkinlikle adalar önemi biraz azaldı gibime geliyor %10 indirimde daha az cazip olucakdır vs ama konum şuki filolarda adalar için yüklü miktarda inci tac yulong olsa oda olurdu ama filo kısmında ve istediğiniz kadar istediğiniz zaman hatta istediğiniz yerde filo donanmasına bağış atılabiliyo güvenli limanda vs sınırsız sonuçda istediğin kadar atıyosunuz ada düşse bir kişi veya bikaç kişi gidip donanmasında kulesini basıyo yükseltiyo adayı almak için kendi harcıyo ama filo donanmasındaki itemi inci tac youlong kuleye rahatlıkla basıyo bunu daha güzel hale gelebilmesi için fikrim şuki ada içinde malzeme bölümü olması inci tac yulong oraya koyup ada alındıkdan sonra öle yükseltme veya kule çıkarma yapılması yönünde rust oyunundaki gibi evin içindeki item sonuçda evin içinde olması ve evi raid atıldığında içindeki itemden götürülmesi gibi adanın içinde ada kulelerinin yükseltmek için incisi tacı yulongu bulunması ve ada düşürme yapan rakibinde düştükden sonra o içindeki itemi alabiliyo olması çok güzel olurdu bölelikle filolarda sınırsız item birikmesi yerine yeteri kadar inci tac youlong barındırıyo olması hatta adanın içine girerek bağışını yapabiliyo olması lwller açısındanda güzel olucaktır aşağı lwldeki oyuncunun itemiyle yukarda kule dikilememesi gibi rust oyunundaki gibi adanın içinde item barındırması inci tac yulong ve ada düşürüldüğünde veya kulelerin bi kısmı düştüğünde rakibin ada içindeki iteme erişebiliyo olması alması yani 3 kule düşünce%25 içerdeki itemi götürebiliyo olması :d veya yarısından sonra erişebiliyo olması yüzdeler halinde bunun güzel olucağını düşünüyorum okuduğunuz için tşkler :d

2. Macellan

Macellan User

Bence asıl güncellenmesi gereken Kule Katı 4 ve 5 farkının azaltılması. Kule Katı 5 gemime 35K vururken 4 gemime 2K vuruyor. Aradaki fark azaltılır ve Kule Katı 4 bulunan adalar bizi düşmandan korumaya başlarsa adaların önemi artar.

3. 45herkez

45herkez User

belki adalardan alyans filoya ait devriye tarzı gemiler çıkmalı fazla vurmasa can sıkıcı derecede vursa yeter . hem oyunda filoları alyansalrı ada alamaya zorlar hem başka oyuncuların düşman haritada dolaşması zorlanır .

4. aynen kardeş 4 levelden itibaren adalar başlıyor oyuna yeni başlayan gemi 0 kale 0 iskarmoz 0 yetenek o sistemlerden de 20k yesin tamam anladık oynadığınız sv de adaların büyük çoğunluğu sizde ama saçma sapan öneriler sunmayın şuraya

5. 45herkez

45herkez User

bizde olsun olmasın ne fark eder zaten direk her harita 20 k vursun demiyorumki , lvl artıkca 1-5-7 k diye artsın zaten etkinlik olmadığı sürece ufak gemi geremiyoruz ki oyunda

6. 45herkez

45herkez User

daha düzgün önerin varsa seni dinliyorum , yoksa saygı göster

7. baba34_foo

baba34_foo User

Katıldığım tek kısım bu. Derdinizi veya fikrinizi anlatmak istiyorsanız bunu siz anlatın öyle dümdüz yazıp noktayı virgülü bizim koymamızı beklemeyin.
    Ayrıca bu oyunda PVP alanında altın dışında ele geçirilebilir eşya yok, bu yüzden bu fikri çok olası görmüyorum bunun yerine stok kısmını filon yapmasına devam edecek şekilde kule yapımı için ekstra malzemeler gerekebilir. Etkinliklerden, oyun içi sistemlerden (Şöhretten x düşer, Altın aslandan y düşer vs gibi) kule katı 4-5 parçası * 10 tane topla 1 kule için vs gibi. Yani hayatta kalma oyununda ki town tarzında stok yapmaktansa, stok yerini değiştirmeden draft sistemi ile kule inşaatı gerçekleşebilir.

8. pek forum kullanan ve yazı kurallarına uyan biri olduğum sölenemez evt yıllardır oyunadığım oyunun daha eylenceli olması için fikirdi sadece sonraları tekarar tekarar okuyunca güzel yanları olabilir daha farklı şeyler lablir ama su istimalede açık yönleri olduğunu sonradan farkediyo insan yani benimki fikir herkez fikir sunarsa iyi olan neyse o olur ben ada konusunda fikir sunmuşum belki adalara yönele bilirler çünkü savaş dahi yok tr serverinde etkinliklerle bile güzel doldurmuşken gemileri dahi savaş yoksa bilemiyorum ne eksik savaşmak için hala :D

9. baba34_foo

baba34_foo User

ben dahil kimse toplu savaş istemiyor. Neden isteyelim ki gemiler bir araya gelecek ve fps 13-15 e düşecek, haritada lag olacak. Bunun yerine bireysel savaşmak daha cazip. 2 eğlenelim diye başlayan savaş, oyun kasmaları ve oyun motoru yetersizliği yüzünden yük oluyor

10. sizi ilgilendiren bişey yok ozaman ben ada savaşı genel savaşdan bahsediyorum siz bireysel veya biraz daha üstü filo savaşından bahsediyosunu sizi etkileyen bi durum yok köşede savaşmanızı etkişliyicek bi durum söz konusu değil :D

11. baba34_foo

baba34_foo User

100 gemiyi bir araya getirince siz oynayabiliyor musunuz? Toplu bir savaşa girip FPS fotoğrafınızı gönderin de eğleniyor musunuz slayt gösterisi mi izliyorsunuz bakalım ;)

12. FARUK™

FARUK™ User

YILLARDIR OYNADIĞIM OYUNU , yıllardır adasız oynadığım oyun olarak değiştir bence çok saçma ve imkansız bi fikir :D sen filoya bağış yapacaksın sonra bağış havaya uçacak ?

13. burası fikir havuzu imkansız diyerek fikirlerinizin önünü kesmeyin %100 olmuş fikir olarak sunmamış olabilirim bende sonrasında su istimale açık olabilecek yönlerinden dolayı fikrimden soğumuş olabilirm ama yazdığım fikrin amacı savaşları canlandırmak adına bişey ler olsun die yani çünkü ada alınıyo bakıyosun belli bi kitle ada alan tarafa geçmiş karşıda rakip az rakibi canlandırmak adına vs şuan için adalar 1 1.5 yıldır bi aly elinde tutuyo ozamandan buzaman kaç tane ada savaşı olmuştur veya adasız savaş aslan tılsımındada iyi savaş dönerdi tılsımlarda ama baya uzun süredir savaşa hasret kaldık bu şekilde açtım konuyu vs gereksiz yerede uzuyor aslında forumu kullanmayı bilmediğim için konu silinse daha iyi herkeze cvp yazıcam die :d siz fikir sunarsınız başkaları beğenmez artık böle gider :d vs tabi son zamanlardaki oyun sorunlarıda düzelir inş :d yazıyı yazarkende aklıma farklı bi fikir geldi bende biliyorum oyundaki aly savaşlarında oyunun donmasını ada için veya toplu savaş için 1 haritada sayıyı tam kestiremiyorum ama 100 150 den fazla olunca oyun donuyo ateş ediyosunuz gemi ateş etmiyo 10 15 sn aynı anda ateş tuşuna bassanızda rakip 3 tane fazla atmış bile oluyo vs ama kimse çıkıp bunun için bi fikir sunuldumu pek bilmiyorum haritaya 100 kişi girsin die bi öneri sunuldumu mesela tabi diyiceksiniz 100 tane rakip girer oda bi şekilde ayarlanır 75 e kadar normal ışınlanma olur 25 ada kimdeyse o filodan ışınlanıp savunma yapılabilir olur yani olurda olur sayılar değişir ama işte oyunda belli sorunlarla karşılaşıyosak ve bi türlü düzelemiyosa fikirler sunmak gayet normal ve yararlı olabilir die bende lafı çok uzatmadan konu açmak istedim başka fikirlere ilham olabilir die