Açık Arttırma

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve FIGHTER66mg6 tarafından 24 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese merhabalar, Arkadaşlar bilindiği üzere son 3 senedir açık arttırmadaki nesnelerin hiç bir önemi kalmamış durumda daha dogrusu altının bi önemı kalmadıgı icin açık arttırmayada düzenleme getirmediler.Benim fikrim oyuna daha bir heyecan gelmesi için değişik değerli nesneleri pazara ekleyip (Örneğin 4. seviye vudu rahibi,Roger,Özel harita ws.) İNCİ ile teklif verilip daha oyuna daha iyi enerji gelmesi sağlanabilir. (Eskiden nasıl altın değerliydi gece uykudan kalkıp pazara teklif için kalkıyorduk buda ona benzemiş olabilir.)

Saygılarımla....

2. Hoş fikir yalnız inciden ziyade taç olsa fena olmaz sanki. İnci kadar kolay kasılmıyor en azından. İnci ile teklif verildiğini varsayıyorum, bot kullananlar sürekli alır açık attırmayı

3. oda olabılır yanı yeterkı altın olmasın ve pazardakı nesneler degerlı nesneler olsun 10 krıstal ne abı 5 bın patlayan ben 20 sanıyede 6 bin atıyorum

4. Doğru haklısınız

5. Mantıklı önceden pazara 55 Lik top gelirdi o gün teklif verirdik pazara yada gemimizdeki inci dahilinde olduğu kadar alırdık şimdi ise dilenciye sadaka verir gibi bazı etkinliklerde 3-5 top veriliyor en azından etkinliklerde olsa 0 seviye alev fırtınası kıyamet balyozu vs güzel olur

__*O*B*I*W*A*N*__ bunu beğendi.
  6. inci ile açık artırma efsane olur bu arada , taç lada olur valla geliştirici ekibinde olsam 50 kere yapmıştım

7. KяaL!

KяaL! User

+1 güzel fikir

8. MajinBoo

MajinBoo User