Acı Verici Toplar Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve Nebukadnazar tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SUPPORTA YAZIYORUM TOPLARI ÇEKİLMEYENLER VAR ID LERİNİ ATIYORUM BANA TOPLAR ÇEKİLMEDİ ÇEKİLCEK DİYORLAR FORUMU TAKİP EDİN DİYOLAR KARDEŞİM 60 TL 500 ACI VERİCİLERİ OLDU OYUNU BIRAKCAM ŞU İŞLEMİ ADAM GİBİ YAPIN ARTIK GEREKLİ AÇIKLAMA YAPIN BİZ BOŞUNA OYNUYORUZ O ZAMAN MAĞDURUZ YAZIK YATIRDIĞIMIZ PARALARA BUNUN ALTINA TATMİN EDECEK CEVAP VERİN YOKSA KALSIN

2. BİGPATRON'dan cevap bekliyorum en yetkili kişiden ben 4 bin tl yatırdım lütfen açıklama yapın toplar çekildi ama herkezden değil çekilcekmi böyle kalcakmı açıklama bekliyorum

3. Selam,

Öncelikle forumda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiğinden lütfen '' Düzenle '' kısmından mesajınızı düzenleyiniz.
    Konuya gelecek olursak konu ile alakalı gereken açıklamalar yapıldı ve süreç devam etmekte. Sabır etmekten başka bir çaremiz yok maalesef.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.