Acı Verici Top

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve K~L~A~U~S tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. K~L~A~U~S

K~L~A~U~S User

https://board-tr.seafight.com/threads/aci-verici-top-hakkinda.81869/

Bu konuda yazdığınız şekilde olmuyor maalesef 100 tane topla deniyorum 100 vudu 5. Sv topla 22 000 atıyorum patlayanla
    100 acı verici 0 sv topla 22 000 atıyorum %50 bonus hasar dediği özellik çalışmıyor çalışıyor olsa illaki hasar artışı gözlemlenmeliydi

Diyorsanız ki 381 top yerini full acı verici topla doldurduğunuz zaman %50 bonusu alabilirsiniz o zaman sıkıntı yok ama şu şartlarda 100 acı verici top koysak yanına başka top koymasak topun %50 bonusundan faydalanmamız gerek hata olduğunu düşünüyorum

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Oyun yapımcıları bizimle teknik detayları paylaşmamaktadır. Hesaplamaları net olarak bilemediğimiz için bu konuda kesin olarak bir cevap vermemiz mümkün değildir. Yalnızca bize verilen bilgiler doğrultusunda sizlere cevap verebiliyoruz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.