44.Seviye Sınavı

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve heyeheye tarafından 13 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. heyeheye

heyeheye User

(EymenMuaz dedi:
    43.seviye sınavını yaptıktan sonra 44.seviyeye ait olan TP görevlerini eksiksiz bitirmiş olduğum halde 44.seviye sınavı çıkmadığını dün ki açtığım konuda da belirtmiştim fakat konu gerekli yerlere iletilip kilitlenmişti ve problem giderilmeyip hala devam etmektedir. Bende buna istinaden tekrardan bir konu açmak istedim. Neden bizim bu problemlerimiz ile ilgilenilmiyor yaklaşık 10 gündür seviye görevi ortada yok ve problem çözüme kavuşmuş değil. Burada iletildi deniliyor Supporta yazınca da rapor edildi denilip bir köşeye atılıyor problem daha kaç kez foruma ve supporta yazmam gerekiyor ? Artık şu sizin için basit olan ve bize büyük problem olan sorunu çözüme kavuşturun. Bu konuda yalnız değilim benim gibi bu konudan mağdur ve muzdarip olan bir sürü kişi çıkar eminim. Lütfen rica ediyoruz sesimizi duyun ve bu problemimizi çözün.. )

Dün bu arkadaşımız 2. defa aynı sorun üzerinde konu açtı ve 10 gündür sıkıntı yaşadığını belirtti.Bende demek istiyorum ki ben bu sorunu 2 aydır yaşıyorum ve çözüme ulaşmasını bekliyorum.Böyle saçmalık olmaz vede olmamalı ...!​

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Haklısınız. Fakat bizde bir şey yapamayız. Rapor ettik, çözülmesini bekleyeceğiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.