3D Tasarımlar Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve •کëwøпτë• tarafından 18 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Gemilerin Yana Düz Gitmesi

1. Eski Tasarımlar daha güzeldi , sadece çapraza gitsinler

2. Yeni tasarımların yana düz gitmesi güzel , kalmalı

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Ya bu son çıkan tasarımların çogu düz bir şekilde yana doğru gidiyor ve yana doğru giderkende hızları değişiyor . Zaten Tasarım ların yandan ve tam arkadan görüntüleri hoş olmuyor . Hani bu yeni boyutlar kalkmasa bile ayarlar kısmına boyut seçeneği koysanız fena olmaz ya .Kimsenin kaybedeceği bir şey olmaz . Sırf bu özellik yüzünden şeklen çok güzel ama boyutu var diye kullanmadığım gemiler var .

Konuya desteklerinizi bekliyorum ..

Lütfen konuyu okuyan ve gören herkes oy kullanırsa daha faydalı olacaktır.

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Haziran 2018
  2. Selam,

Tasarımlar yan şekilde giderken hızları değişiyor demişsiniz. Hiçbir şekilde böyle bir durum söz konusu değildir. Geminizin sabit hızı , tasarımınızın 3d ya da normal bir tasarım olup olmamasına göre değişiklik göstermemektedir.

Saygılarımla.

3. ondan kastım sanki gemi yavaşlıyorki görünüyor olması , görüntü açısından değerlndiriyorum

4. Somberlain

Somberlain User

İsteyenin eski usül, isteyenin de yenisini kullanmasını sağlayacak bir özellik gelmesi lazım zaten. Konusu açılmıştı daha önce ama nedense gelmedi daha. Kesinlikle katılıyorum konuya da. Zaten millet yakınıyor eski seafight kalmadı diye bir de yeni tasarımları böyle dayatmak oyundan soğutmaktan başka bir şey değil.

5. Bende aynı fikirdeyim hiç bir tasarımini beğenmiyorum , yeni gelecek etkinliklerde de ne gelecek diye ben de merakt yaratmıyor bunun sebebi tamamen tasarımların duz gitmesinden kaynakli bende