29. Seviye Görevleri

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ilayda__712870 tarafından 24 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 29 lwl görevindeki kafatası görevlerinden bir tanesine ulaşamıyoruz nedeni nedir bekliyoruz hala

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Hangi görevi alamadığınızı belirtirseniz eğer, sorun olup olmadığının incelenebilmesi için teknik ekibe bildirebiliriz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Temmuz 2018
  3. arkadaşlar bir sorum olacak 20. seviye saınavıyla ilgili herhangi bir bilgi bulamadım forumda kimden alacağızbu görevi bir de şu an bazı görevler alıyorum son aldığım görevi teslim edemiyorum -5 tane yeşil ova(bulundu)- ve -5 tane bir şey- istiyor ama nerden bulacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba. forumu ilk defa kullanıyorum buraya yazxdım kusura bakmayın.

4. Porstmouth

Porstmouth User

O diğer 5 isteği de yeşil ova gemisini ele geçirerek toplayabilirsin

5. o yerde ki kargoları toplayın onlar veriyor. bende başta hep ele geçirmem gerkiyor sanıyordum ama değil miş

Zeq.Dionysos13 bunu beğendi.
  6. Toddles

Toddles User

29 level de yutulmuş kafatası ve şifreli vault belgesi alamıyoruz item düşmüyor 1 haftadır yutulmuş kafa tası için krokonis vuruyorum hala düşmedi yok sınav yapmam için gerekli

7. görevi bitirip destek birimi SUPPORT a yazmalısın. normalde 1 seferde verir ama. nasıl olduysa senin olmamış.

8. sıkma canını bukadar uhraşı normal yaşantında yapsan ilk okul orta okul lise ünüversitede sınanav yapsan mastır yapardın bukadar takma görevleri elbet cıkar alttarafı oyun sınavı yapınca üstüne para vermicekler

9. bu martının dostu nedur ya cıkmay kactane ıntıkam ele gecırdım yok kardesm.

10. konuyu hortlatmışsın da, hangi intikamı elegeçiriyon sen ? 1 mi 2 yi mi ?

11. 29-30 yok orda

12. huseyinntr

huseyinntr User

intikam 2 ele geçirmen gerekiyor veya en çok hasarı vermen gerekir veya son atış.

13. hayır 1 i elegeçirmek gerek, yeni 30 oldum ordan biliyorum ;)

14. İntkam 2 yi ele gecrceksn 29 olmak icin snra intkam 1 i ele gecrp martnin dostunu bulcaksn