28 seviye görevi, martının dostu

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve **ฬiяค** tarafından 15 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Martının dostu hangi haritadaki intikamdan çıkıyor acaba.

21 2 de ele geçirdim fakat martının dostu depoya düşmedi. Yanlış item mi aldım yoksa hangi haritada çıkıyor bu. Bilgi verebilir misiniz. @Bigpatron

2017-02-15 08:51:12
    1 x labels_QuestItem_14 aldın.

2. LeaWooF

LeaWooF User

Martının dostu, 21-25 arası intikamlardan ele geçiriliyor, item verdiği halde gözükmüyorsa f5 çekerek yenile ekranı düzelir belki.

3. Gelmedi 2 sefer ele geçirdim 2sinde de aynı item yazmasına rağmen item düşmedi. Görevden düştü gereken şey ama depoda yok resim alttaki linktedir.

http://prntscr.com/e8xwhm

4. LeaWooF

LeaWooF User

Gelmiştir o dostum, 2 defa ele geçirme görevi var. Muhtemelen o ele geçirme 26+ üstünde HRMS Şöhret 2'den çıkan intikamı ele geçir görevidir.

5. Depoda yok

6. LeaWooF

LeaWooF User

Aynen gözükmüyor, sadece HRMA intikam ele geçir yazıyorsa dediğim gibidir..

**ฬiяค** bunu beğendi.
  7. **PUSU**

**PUSU** User

28 level gorevınde HRMA ele gecır dıo 5 kere ele gecırdım gorevı kabul etmedı gorev ızleyıcıden dusmuyor f5 cıkıs felan yaptım duzelmedı illa 26+27 hrma 2 lermı ele gecırek lazım cozemedm

8. LeaWooF

LeaWooF User

Alt haritada ki intikam değil o, 26+ larda şöhret 2'den çıkarılan intikam ele geçirme görevidir o.

9. Selam,

Bahsettiğiniz item için her iki intikamdan birini ele geçirmeniz gerekli. Fakat görevde ele geçirmenizi istediği İntikam II . Yani 25 level sütündeki intikamı ne olursa olsun görev gereği ele geçirmeniz gerekmekte.

İyi oyunlar

10. 26 üstünde şöhret 2 vurunca kaç tanede intikam atıyor ?

11. Bordo

Bordo Guest

Merhaba;

500 adet Şöhret 2 kesmeniz gerekiyor.

İyi oyunlar.

12. kimbilir

kimbilir User

28 lwl görevlerinde martının dostu itemini istiyor bunu alt haritalarda çıkan intikamdan veriyor mu acaba

13. LeaWooF

LeaWooF User

14. Selam,

Görevi aldıktan sonra herhangi bir İntikam sistemini ele geçirince vermekte.

İyi Oyunlar

15. ЄىЄى

ЄىЄى User

28 lvl lın gorevınden ıstenılen [​IMG]yanlıs olma ıhtımalı varmı? benden baska elegeciren olmadıgı halde nedense saymıyor elegecirmeyı bu 4. adm yıne saymadı [​IMG]

Son düzenlenen: 20 Şubat 2017
  16. -Lotes-

-Lotes- User

Intıkam 2 ele geçireceksin bu basitte 29 sınavı ıcın kafanı duvarlara vuracağına eminim şimdiden yolun açık olsun :)

17. ЄىЄى

ЄىЄى User

istenilen HRMA intikam ele gecırmek ama olması gereken oterıtermı yanı? :eek:

18. -Lotes-

-Lotes- User

500 tane şöhret 2 vurarak intikam çıkaracaksın onu ele geçirince görevi sayıyor . 29 sınavında da aynı şekilde 500 şöhret kesip intikam ele geçireceksin ve ferman diye birşey istiyor onu ele geçirince alman gerekiyormuş ama 10 oldu ele geçirdim vermiyor gerisini sen yorumla şans işiymiş biraz :)

19. ЄىЄى

ЄىЄى User

anladım tesekkurler yardımın ıcın

20. -Lotes-

-Lotes- User

rica ederim hayırlı sabahlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.