28. Seviye Görevi Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve »˘мємσ71˘»»» tarafından 3 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

28 level görevinde intikam 2 yerine başka bir npc veya intikam2 nin elegeçirme istensin

1. Evet

oy sayısı 14
    87,5%
  2. Hayır

oy sayısı 2
    12,5%
  1. bu intikam2 görevini biraz kolaylaştırın 500 tane şöhret2 çok fazla ve elegeçirme yerine başka birşey getirin seafightin en zor görevi bu herhalde bu görevin biraz kolaylaştırılmasını istiyorum fe elegeçirme son vuruş darbe bunlarda kesin olarak ferman versin yoksa bu 28 level görevi hiç bitmeyecek

61-hell-61-kad, Sessiz ve sekiz bunu beğendi.
  2. çAğRı

çAğRı User

29 olana kadar 4 tane sistem çıkardım. çok zor görev. birileri gelip emeğine de çöküyor. son atış ve ele geçirme kalksın. 100 şöhret 2 ve keskin bakışlı keselim. yada admirallerin çıkışı 200e indirilsin

Sessiz bunu beğendi.
  3. Selam,

Fikir ve düşünceleriniz bizler için önemlidir. Konuyu üstlerime bildireceğim.

Saygılarımla.

Sessiz bunu beğendi.
  4. Kolaylaştırılması lazım

5. haklısın 500 şöhret2 fazla eğer bu görev değişmeyecekse intikam2 nin çıkması biraz kolay olsun 100 şöhret2 normal mesela

6. Baslıkda hata var düzetlsene ankete oy verelim intikam 2 ele geçirme cok ugrastıyor Baska gorev getırılsın

7. Bu oyunda 1 levelden 28 levele kadar tek kişi tek başına tüm sınavları yapar ve ilerler. taki 28 oldu mu. işin rengi değişir. işin sırrı oyuna hakim olan alyans üyesi bir filo da ve ts ortamında oyun oynamak. intikan 2 haritası atan harita etrafında oynamak.
    filomdan bazı arkadaşlar 3 ayda yapamadı. elegeçirme kolay ferman zorluyor bazen. ben kurukafa sayısı tam olduğu gün içinde yaptım. tr sunucusuna günde en az 3 tane intikam 2 atıyor.
    siz asıl 30.000.000 zalim görevine gelin o zaman görün.

8. zalim zor bir görev deil ben bir zalime görevim olmadan 75 milyon hasar verdim demekki sen yapamamışsın