26. Seviye Sınavı

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve NePs tarafından 6 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NePs

NePs User

26 seviye sınavı için 100m gemi çekicilere hasar ver diyor. global asyada adalar tek tarafta bu sınav benim için bir hayal şuan :DDD başka yolu yok mu lvl atlamak için oyunu 25 seviye de bırakayım mı :DD

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Seviye atlamanız için başka bir yöntem bulunmamaktadır. İstenilen görevi yerine getirmeniz gerekmektedir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. baba34_foo

baba34_foo User

adaların tek tarafta olması problem değil. Adalar sizin tarafa aitse normal gönderirsen sistem ada çevresinde turlar ayrıca tarafsız gönderme şansın da var. Adalar sizin tarafa ait değilse gönder sistemi git vur.

4. NePs

NePs User

gönderme maliyeti ne kadar ? detaylı anlatabilir misin tarafsız nasıl seçiyoruz

5. baba34_foo

baba34_foo User

24 1 sağ alttan gönderiyorsun istediğin haritaya. Gemi çekici hasarı için ufak seviye göndermen yeter. Başlangıç fiyatı 5.ooo taç. Her gönderimde +1.ooo taç artar. Maks. 2 gönderimde bitirirsin toplam 11.ooo taç gider

Ayrıca tarafsızı düşündüğüne göre adalar size ait. 41 tane ada var fakat senin bulunduğun filonun maks 10 adası var diğer 31 ada sizin alyansa aitte olsa farklı filo adası oluyor. Gönderdiğin sistem o adalara ateş eder

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Temmuz 2018
  6. NePs

NePs User

tamamdır anladım şuan baktım ufak seviye 41.000 taç son seviye 190.000 taç istiyor. filodan ayrılıp bir filo kurayım öyle göndereyim değil mi ?

7. baba34_foo

baba34_foo User

Filodan ayrılmana gerek yok. Senin filona ait olmayan bir adaya göndermen yeter. gece 01.oo de 5.ooo e düşmüş olması lazım 41bine kadar bu sürede şişemez 41 için 36 kere sistem gönderilmesi gerekiyor buda en az 3 saat demek

8. kingSo

kingSo User

Hocam kendi filonun adasina göndersede oluyor. Ben öyle yaptım diye hatırlıyorum. Onun dışında dediğin gibi en küçüğünden tam sifirlagindi anda 5.000 taç ve bı miktar taç oduyerek bitirdim görevi.

Kendi filonun adasina gönderince adayı koruyor etrafında tur atiyor

9. NePs

NePs User

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Öyle yapacağım bende diğer türlü sanıyordum 3-4 ay bekleyip dua ediyim da ada vursun birileri diye