23. Seviye İntikam Görevi Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Rogi_Fıma tarafından 26 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rogi_Fıma

Rogi_Fıma User

DÜNDE YAZMIŞTIM CEVABIMI ALAMADIM KİLİTLENDİ KONU GÖREVİ ALAMIYORUM İNTİKAM GÖREVİ VAR ONU NASIL TAMAMLICAM ???

2. Selam,

Forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir. Lütfen mesajınızı, ''Düzenle'' kısmından düzenleyiniz. Eğer başka bir görev aktif ise, diğer bir görevi almanız mümkün değidlir. Önce aktif bir görevinizin olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer hala aynı problemi yaşıyorsanız, size daha iyi yardımcı olabilmem adına bir görsel atınız.

Saygılarımla.

3. suan aktıf bır gorevım yok gorev baslatı alamıyorum yardımcı olursanız memnun olurum sadece gunluk tac gorevını alabılıyorum baska gorev baslatı alamıyorum.

4. yeterli miktarda TP _ TAÇ var ise birde TP görevlerinin hepsini bitirmeniz gerekli. ondan sonra sınav almanızda hiç bir sıkıntı olmaz

5. Merhaba, öncelikle görev almak için yapman gereken görevler var 17-1 den geçilen güvenli limanda görev vericiden alabilecğin bütün görevleri yapmnalısın. Seviye görevi için bir görev tamamlaman gerekiyor şuan adını hatırlayamıyorum ama 17-1 de güvenli limandan alınıyor. TP görevleri diyebiliriz. Bu koşulu sağladıktan sonra taç sayın yeterli ise görevi kabul et. Ben 3-4 gün uğraşmıştım intikam çok çıkıyor ama güzel inci verdiği için kesen de çok.

6. Selam,

Korsanlık sınavı yapmak için , öncelikle seviye görevlerinizi bitirmelisiniz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.