20.Yıldönümü Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 23 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. HACKERWARE

HACKERWARE User

Teşekkürler

2. Toplam kestiğin sayıyı nasıl buldun meraktan soruyorum ?

3. oyun sayfasında etkinlik bölümü var oradan 20. yıl etkinliği kişisel görünüme baktığınızda görebilirsiniz

4. Etkinlik sayfasından?

5. anlepli27

anlepli27 User

arkadaşlar bu konu hakkında sağlıklı bilgi verecek kimse yokmu

6. anlepli27

anlepli27 User

yılbaşı pastasını etkinlik başladığından beri rastlamadım lütfen bilgi sahibi arkadaşlar paylaşım yaparlar mı neye göre atıyor belli saat aralığında mı saat aralığında ise hangi saatlerde belli bir oranda npc batırınca mı ayrıca bu boston şekeri kazanmanın bir formülü var mı her gün 20 kere grup haritası yapıyorum şuana kadar bir kere kazandım teşekkür ederim yardımlarınız için şimdiden

7. 20 yıl etkinliği güçlü ve otomatikte oynayan oyuncular için bulunmaz bir nimet adam son bir atışa kadar sıkıyor gemi geliyor hız taşı basmış hop aldı gitti buradaki adminlere şunu söylyeceğim eğer vicdanen rahat ve içinizde bir parça allah korkusu varsa bu işin artık günden güne ayyuka çıktığını ve buna bir çözüm üretilmesini iletin oyun ekranına belirli zamanlarda grup kutucuğugibi bir ibare ekleyin mauelde oynayan oyuncu zaten bunu işler olmayan gemi içinde en fazla 2 dakikalık bir süre ayarlayın oyundan çıkış alsın ben 21 lvl bir gemiyim pve haritasında etkinlik kodundan gelen 5 seviye paralı askerlesadece 1 sefer 2 tane seviye burç topu aldım şimdi 1 seviye askerle 40 bin vuruyorum konfetiyle kar güllesiyle 140 bin vuran gemi konfetiyle nasıl 40 bin vurur bunun mantıklı bir açıklamasını yaparsanız sevinirim

Son düzenlenen: 29 Aralık 2022
  8. beatdovne

beatdovne User

Belalı hediyeye fazla vurmak için isabet olasılığını arttırman gerekiyor. Gemi veya pet taşı takarak. Cilalı tüfek buff'ını alarak şarapnel yağmuru nesnesini açarak vb. İsabet olasılığını arttırırabilirsin.

9. Şu etkinlik pastası mıdır nedir kaç saatte bir çıkıyor hangi saatlerde çıkıyor arkadaşlar bilen var mı?

10. saat 11 de attı buğün

~~kralmami~~ bunu beğendi.
  11. Gemin çok zayıf maalesef ve bu etkinlikler zayıf gemileri düşünüp hazırlanmıyor. Kış etkinlik gemilerine 140k vuruyorsan kurabiye kasmakta baya zorlanırsın ama şuan en iyisi kurabiye kasıp alabildiğin tüm topları alman gibi gözüküyor. Tasarımlara vs kurabiye harcama sadece top al. Konfeti ile 200k bile vursan kalabalık bir serverda son atışı bırakmazlar. Hem atış hızları hem hasarları yüksek gemiler yok ederler hediyeleri. Diğer bir tavsiyem de özgürlük eventi geldiginde enkazları kovalaman. Enkazlardan da 2x Sv.1 Burç çıkıyor. Event bitene kadar 30 tane rahat toplarsın.

12. Hediye daha vermiyor top 132 tane seviye 1 burç kastım