20.Yıldönümü Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 23 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyundaki amaç güçlü gemi 5 atş yapsın son atışıda aldımı bütün ödül onun olur diğer sıkan kişiler sadece ameleik yapmış olur oyunda gerçek anlamda denge denen birşey yok otomatiğe bağlayanlar kasıyor hep manuelde oynaayanlar değil etkinliklerin ismini değişik isimlerde bot etkinliği yapın tam olsun insan gibi oynayan oyucuların faydalanmadığı etkinlikler günden güne artıyor

2. x1957x

x1957x User

ne bekliyorsunuz chat te eleştirdiğim için 10 gündür chat i kapattılar çok da umurumda değil buradan artık para ile bir şey almayacağım herkesede tavsiyem almasınlar tavşanlar kendi kendilerine oynasınlar

3. eksik izlemissin o zaman taşlar 27 degil 28 ve 29

4. Yıldönümü pastası kaç saatte bir atıyor acaba bilen var mıdır?

5. belalı yıl dönümü hediyrsine atışlarım çok düşük neden normalde iyi atıyor gemi

6. yabancı

yabancı User

bu yılbaşı pastası neye göre kime göre atıyor belli bir saati varmı günde kaç kere atıyor bilen birileri cevap verebilirmi.Ayrıca bu kale günü ne zaman gelecek yıl bitti ortada yok

Son düzenlenen: 26 Aralık 2022
  7. günlerdir pasta falan görmedim bende, atlantis haritasında jubile bile bulamadım herhalde 1 haritasına atmıyor

8. 5. haritadan itibaren atıyor

9. Allah razı olsun sen söylemesen farketmeyecektik. biz hangi saatlerde ne zaman veya kaç dakikada bir atıyor onu öğrenmek için soruyoruz günlerdik 12 saat oyundayım ne bir bildirim geldi , ne oyunda denk geldim, nede cıktı diye çete yazan oldu

Son düzenlenen: 26 Aralık 2022
  10. Akşam 7 gibi atmıştı neye göre atıyor onuda bilmiyoruz :)

11. JÜBİLE ATLANTİS 2/2 DE VE 4/2 DE VAR global 8 de ama diğer serverleri bilmiyorum.

12. Etkinlik şuanda seafight tarihinde gördüğüm en iyi etkinliklerden. Dün ve ondan önceki gün kasmaya başladım. 100 e yakın burç 1 kastım. Gemi atışı vs çok arttı. Kalan 3-4 günde de bı 200 kasarsam . Yeme de yanında yat olacak :)

13. Arkadaş gerçekten kafam almıyor benim tamam herkes istediğini yapmakta özgür ama gemisi derebeyi 3 4 burç 5 6yla dolu olan adamlar belalı hediye kestiriyor son atış almakta aşırı zorlanıyorum az önce bir adama denk geldim adam 750k vuruyor ben 500k bunun adı sadece aç gözlülük ben başka bir şey diyemiyorum

14. erşan367

erşan367 User

bende sıkıyorum ama bana hiçbir yerden gelmiyor burç :) hangi npc veriyor öğrenebilir miyim .

15. HACKERWARE

HACKERWARE User

Hediye kutuları veriyor top iyi oyunlar

16. erşan367

erşan367 User

eyvallah

17. Son atışı atman lazım. Diğer türlü bişi vermiyor. Ortalama bir gemin varsa iyi miktarda burç kasarsın.

18. erşan367

erşan367 User

aynen denedim son atışı vermezsem 10 taneden birinde 2 burç veriyor

19. HACKERWARE

HACKERWARE User

Bayadır kesiyorum vermiyor top acaba oranınımı düşürdüler yoksa belli bir sınır mı var top verme sayısı için

20. Toplam 544 tane Hediye Npc'si kesmişim. 172 Burç Sv.1 fazlam var şuan depoda ama 38 önceden vardı kalanı etkinlikten gelme 134 top. Yani 67 Kere gelmiş. 8-9 Npc'de 1 gibi düşün. Bence en kötü ihtimal 10da 1 drop oranı.