11 Seviyeden 12'ye Seviye Geçme Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve palamurat tarafından 17 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. palamurat

palamurat User

Öncelikle herkese iyi oyunlar. 11 levelim. Tüm görev vericileri gezdim. Günde iki görev alabiliyorum. Bunlar hep aynı görevler oluyor. Biri 2 katkısız kader batırma ve 3 azurenus öldürme, diğeri 10 katkısız kader batırma. Her gün aynı 2 görev veriliyor, yapıyorum daha da görev alamıyorum. Güvenli limanda başka bir görev de var ama görev 12 lv istediği için alamıyorum. Aynı zamanda 12. haritada da başka bir görev verici var oraya da seviyem yetmediğinden dolayı giremiyorum. Oyun resmen tıkandı ilerlemiyor. CM'lere sordum, supporta yazdım. Yardımcı olamadılar. Sizden yardım bekliyorum.

2. Somberlain

Somberlain User

Alamadığın görevin fotosunu atabilir misin ?

3. palamurat

palamurat User

Hangi görev vericiden alacağımı bilmiyorum. Hepsini gezdim seviye görevi vermiyor. Sadece seviye görevi değil, hiçbir görev vermiyor. Sadece üst seviyenin görevi var onu da alamıyorum.

4. Somberlain

Somberlain User

Üst seviyenin görevi olup da alamıyorsan bi sorun var tabi de, 11 in üstündeki limandaki npcleri bir daha yokla bence. Bir de 11 görevlerini yaparken hatırlıyor musun level veren görev hiç gelemdi mi ?

palamurat bunu beğendi.
  5. palamurat

palamurat User

Gidebildiğim 2 tane güvenli liman var hepsini gezdim. Görev yok. 1-1 deki norton maxvell'e de gittim. O da vermiyor. Düşünüyorum eksik bir şeyim mi var diye her şey tamam. Bug var galiba anlamadım.

Edit: Bir dakika 11'in üstündeki güvenli limana gitmedim hiç. İnşallah sorunu çözer. CM dediki: gidebilieceğin 2 tane güvenli limana gittin mi diye. Oradan bu aklıma gelmemişti. Çok teşekkürler

6. Somberlain

Somberlain User

Bi şey değil gözden kaçırması kolay şeyler. Benim zorlandığım bir durumu da söyleyeyim sana. Bazen görevi aldığın farklı verdiğin farklı oluyor. Görevi bitirip vermeye gittiğinde olmuyorsa bil ki öyle bi durum yaşıyosundur.

palamurat bunu beğendi.
  7. palamurat

palamurat User

Onu da yaşamıştım. Aynı kişiden görevi alıyorsun ama o güvenli limandakine vermek gerek. Bu arada sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim yardımın için.

Somberlain bunu beğendi.
  8. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

sorun genel 29 lvl sınavıda yapılamıyor

9. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

2-3 gün önce bu görevleri yaptım ve sorun yaşamadım.Hesabınızın incelenmesi için Destek(Support) Ekibimize tekrardan mesaj yazınız.Size muhakkak yardımcı olacaklardır.

Saygılarımla.