10. Seviye Görevleri

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve babacan_ugur tarafından 2 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 10. level görevinde 3 x silah stokları topla diyor ama bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

2. bendede o görev var şuanda birisi cevap versin acil :D

3. silah yerlerinde genişletme yapmak gerekiyormuş toplar için

4. şen orda kesmenizi istediği npc yi yani kış güneşi gemisini ele geçirince veriyor o nesneyi kolay gelsin

5. kış güneşini ele geçirdi fakat vermedi nesneyi

6. istediği nesneyi şans olarak veriyor eğer baya bi kesip vermiyorsa kargoları toplamayı deneyin

7. kargolar derken ?

8. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Aşağıdaki resimde olduğu şekilde deniz haritasında görülmektedir.

Saygılarımla.

9. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Kardesim bende çok uğraştım onlarla kargo falan alakası yok..Aynı anda birden fazla görev alınca buga giriyor görevler ve istediğin nesneyi asla vermiyor..Eğer birden fazla görevin varsa hepsini iptal edip, ilgili görevi baştan alman gerekiyor..Unutma; böyle onu topla, bunu topla tarzı görevlerde sadece 1 tane görevinin aktif olması gerekiyor..Zaten o nesneler hiçbir yerde hiçbir şekilde kullanılamıyor, tamamen oyunun saçma icatlarından biri..Kimin aklına geldiyse artık..

10. ]LooPuS[ dediğini yapıcam dostum inş olur :D

11. ]LooPuS[ Dediğin doğru çıktı görevi iptal edip tekrar aldım ve yaptım şuanda görev bitti ve teslime gidiyorum :D

12. buraya bakmadan önce yaptım tek görevim oydu aslında iptal etti ondan sonra düzeldi