07.02.2020 Güncellemesi Hk.

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve MelihBaba08 tarafından 7 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 7 Şubat (Bugün) güncellemesi ile aslan haritasından yulong elde etme şansımızın yüzde 50 iken yüzde 30 a indirilmesi (discorddaki yetkili tarafından belirtilen oran) kesinlikle büyük bir haksızlık. Aylarca itibar puanı kastım, kastık ve halen arkadaşlarım kasıyorlar.

Yetkililer resmin tamamına bakın, botlar için baskın haritasını daha az cazip hale getirmek için bu yolu tercih ettik demiş olmasının insanların emeklerini ve beklentilerini nasıl etkilediğini görülmemesini anlayamıyorum.

Oyuncularının görüşlerine değer vermeyen, onları çok derinden etkileyecek konularda fikirlerini almayan bu anlayışa diyecek pek bir şey de yok.

Kendi adıma bunun ağır bir haksızlık olduğunu düşünüyorum ve buna itiraz ediyorum. Hiç bir etkisi olmasa bile bu değişikliğin oyuncuların yararına olduğu fikrini de kabul etmiyorum.

Discorttaki yetkilinin yapılan değişikliği cansiparene şekilde savunması ve savunurken aslında ne kadar da vurdumduymaz olduklarını belirtmesine de çok üzüldüm.

Emeğimize yazık. Zamanımıza yazık. Ne diyeyim.

2. KяaL!

KяaL! User

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konuyla ilgili yapacak bir şey yok. Eğer bir fikir ya da düşünceniz varsa ilgili forumda konu açarsınız bizde gerekli kişilere iletiriz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.